Dnes takmer každý výrobca Androidu ponúka vlastnú nadstavbu, ktorá je viac či menej obľúbená u používateľov. Aj keď veľa z nich preferuje čistý Android, takýchto zariadení je na trhu ako šafranu.

Napriek tomu, že spoločnosť Xiaomi má takisto vlastnú, používateľmi veľmi obľúbenú nadstavbu, ponúka aj alternatívu v podobe smartfónov z radu Xiaomi Mi A. Tie prichádzajú so slušnými špecifikáciami, čistým Androidom a, samozrejme, prijateľnou cenovkou.

Jeden z najlacnejších kúskov so 6 GB RAM a 128 GB pamäťou

Už prvý model A1 bol úspešným a druhá generácia má k tomu ešte viac našliapnuté. V každom aspekte totiž došlo k zlepšeniu, no cena ostala na rovnako nízkej hladine. Globálnu verziu novinky Xiaomi Mi A2 so 6 GB RAM a 128 GB úložiskom môžeš mať už za 265 €.

Kúpiť Xiaomi Mi A2 so 6 GB RAM a 128 GB za doposiaľ najnižších 265 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Cena platí v limitovanom bleskovom výpredaji, ku ktorému sa dostaneš cez náš FonTech Shop. K dispozícii je samozrejme aj doprava EU Priority Line, vďaka ktorej nebudeš musieť riešiť opletačky s colníkmi, nakoľko všetko toto rieši priamo predajca.

Kvalita za nízku cenu

Nová Mi A2-ka dostala 5,99″ FullHD+ či poriadne výkonný procesor Snapdragon 660 s 8 jadrami, ktoré pracujú na frekvencii 2,2 GHz. Uvedená verzia má 4 GB operačnú pamäť RAM a 32 GB vnútorné úložisko, ktoré sa nedá rozšíriť pomocou microSD kariet. Xiaomi Mi A2 prichádza s 12 MPx a 20 MPx snímačmi. Selfie fotoaparát dostane taktiež skvelých 20 MPx. Objektívom pritom nechýba ani podpora umelej inteligencie. Tá sa stará o čo najlepšie výsledky pri fotografovaní, kedy dokáže rozoznávať desiatky najrôznejších scén.

Nenechaj si ujsť
Mi A2 získava významnú aktualizáciu fotoaparátu. Prináša funkciu, ktorú sme v Xiaomi smartfónoch vždy chceli

Dlhú výdrž smartfónu zabezpečuje 3010 mAh batéria. Akumulátor sa vďaka systému učí návykom používateľa, aby jeho kapacita vydržala napájať hardvér čo najdlhšie. V modeli Mi A2 však nájdeme aj čistý Android 8.1 Oreo, ktorý bude neskôr v tomto roku nahradený novo-predstaveným  Androidom „P“.

Taktiež poteší globálna podpora všetkých operátorov a 800 MHz LTE frekvencie, dual SIM či úsporné Bluetooth 5.0. Nechýba tiež rýchle nabíjanie Quick Charge 3.0, pri ktorom ti stačí len zopár minút na to, aby si smartfón vydržal fungovať niekoľko hodín.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom