Každý z nás má niekedy chvíľku, kedy si potrebuje takpovediac vypnúť a uvoľniť sa. Xiaomi si pre túto špeciálnu chvíľu pripravilo nový inteligentný gadget v podobe elektrického inteligentného masážneho kresla.

Inteligentné kreslo bolo nedávno predstavené pomocou crowdfundingovej platformy, vďaka ktorej vzniklo v minulosti veľké množstvo gadgetov od Xiaomi. Výrobu kresla si vzal na starosti výrobca Momoda. Inteligentné Momoda kreslo má svetlo krémovú farbu a pre lepší komfort je povrch vyrobený z odolnej polyuretanovej kože. Pod povrchom sa nachádzajú desiatky robotických silikónových guličiek.

Spáruješ ho aj so smartfónom

K dispozícii je široký výber masážnych programov a štýlov, od športových, až po tie relaxačné. Kreslo zvláda masírovanie, rytmické pohyby, respektíve ich kombinácie. V praxi tak bez problémov zvláda masáže krku, ramien, stavcov či chrbtice. Okrem ovládacieho panelu v opierke na ruky je možné ovládať kreslo aj pomocou aplikácie, kde sú k dispozícii pokročilé nastavenia masážnych programov a miest.

Prijateľná spotreba za super cenu

Sedaciu časť kresla je možné podľa potreby nakláňať. K dispozícii je aj špeciálna poloha takzvaného stavu bez tiaže, kedy sa naše vnímanie gravitácie pocitovo zníži. V stand-by móde disponuje kreslo nízkou spotrebou len na úrovni 0,5 W.

Počas masáže spotreba stúpne na stále prijateľných 100 W. Aj napriek vyššiemu výkonu si naďalej zachováva nízku hlučnosť 55 dB. Cena bola zatiaľ stanovená na 3 999 juanov, teda v prepočte na približne 513 €. Distribúcia kresiel v Číne by mala začať 9. decembra. Či sa dostanú aj mimo domovskú krajinu, ešte nie je známe.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom