Xiaomi predstavilo ďalší produkt z radu domácich spotrebičov, ktorý bude dostupný prostredníctvom crowdfundingovej platformy. Nový kávovar pod menom Scishare vznikol zo spolupráce čínskeho giganta Xiaomi a pre nás menej známeho výrobcu Ningbo Heart Technology Co. Ltd.

Najdôležitejším komponentom je čerpadlo s tlakom až 19 barov. Podľa informácií je importované z Talianska a disponuje výkonom 1200W. Kávovar prichádza s istými „úpravami koncentrácie“ a mal by byť kompatibilný s kapsulami od rôznych výrobcov. To všetko zabezpečuje výbornú extrakciu kávy.

xiaomi kávovarzdroj fotografie: Xiaomi

Celkové rozmery zariadenia sú 34 x 10 x 26 cm. Podľa Xiaomi je kávovar ľahko umývateľný a ovládateľný, keďže pre obsluhu stačia dve základné tlačidlá. Tlačidlá pre zapnutie a extrakciu sedia vedľa seba hneď pod striebornou páčkou pre riadenie prietoku. Nechýbajú, samozrejme, ani informačné LED svetlá. Xiaomi kávovar je navrhnutý pre rôzne kávové zrná na základe odlišnej koncentrácie.

xiaomi kávovarzdroj fotografie: Xiaomi

Nenechaj si ujsť
Tie najlepšie gadgety od Xiaomi teraz kúpiš za pár „šupov“

Ďalej podporuje osem rôznych veľkostí šálok od 15 do 85 mililitrov. Ako je už pri všetkých Xiaomi spotrebičoch zvykom, aj tento sa spočiatku dostane iba k čínskym zákazníkom. Každý účastník crowdfundingu k nemu dokonca dostane 50 kapsúl grátis. Prvá várka kávovarov by mala byť odoslaná 18. apríla, pričom cenu nastavil výrobca opäť nízko. Čínsky zákazníci zaň zaplatia iba 399 juanov, čo je v prepočte okolo 54 €.


zdroj fotografie: Xiaomi

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom