Dosluhuje ti tvoja stará rýchlovarná kanvica alebo potrebuješ jednu naviac? V tom prípade pre teba máme skvelú ponuku na kúpu jedinečného kúsku za skvelú cenu.

Jednu rýchlovarnú kanvicu totiž ponúka aj MIJIA, podznačka spoločnosti Xiaomi. Produkty tejto čínskej firmy sa vyznačujú predovšetkým minimalistickým dizajnom, kvalitou a prijateľnou cenou. Kanvica pritom vôbec nie je výnimkou. Vyrobená je z dobre vyzerajúceho bieleho plastu a nehrdzavejúcej ocele. Hodiť sa tak bude na akékoľvek miesto, či už v kuchyni, obývačke, alebo na konferenčnom stolíku. Veľkou výhodou je tiež otvor s priemerom až 130 mm, čo je perfektné pre čistenie kanvice.

Bezpečnosť nadovšetko

Zaujme tiež až tromi ochranami, ktoré sa postarajú o absolútne bezpečnú prevádzku. Napájacia podložka len tak ľahko elektrickým prúdom neporaní, a to ani v prípade, keď sa dostane do kontaktu s vodou. Aj telo je navrhnuté tak, aby ani pri zohriatí vody na 100 ⁰C zbytočne nepálilo. Nechýba taktiež kvalitný termostat od výrobcu STRIX so životnosťou až 10 rokov.

Sprav si kávu alebo čaj inteligentne

Kapacita kanvice je 1.5 l a povedzme si aj niečo o jej inteligencii. Medzi produktmi značky MIJIA totiž nájdeme len ťažko taký, ktorý by nedisponoval Bluetooth alebo Wi-Fi pripojením. Kanvica disponuje Bluetooth pripojením, ktoré je možné využiť na spárovanie so smartfónom a aplikáciou Mi Home.

Kúpiť smart kanvicu od Xiaomi za exkluzívnych 26 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Cez ňu si potom môžeš nastaviť konkrétnu teplotu pre prípravu kávy alebo čaju. Vriaca voda totiž nie je vhodná na všetky nápoje a v niektorých prípadoch je rozumnejšie nastaviť napríklad 80-90 ⁰C. Cez náš FonTech Shop ju aktuálne nájdeš v ponuke za bezchybných 26 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom