Vo svete technológií treba byť pripravený na rôzne kuriozity. Obzvlášť, ak sa rozprávame o zariadeniach internetu vecí, ktoré prenikajú do najrôznejších oblastí nášho života. Jeden z netypických produktov je aj špeciálna inteligentná záchodová doska, o ktorú sa pričinil (ako inak) výrobca Xiaomi. Práve ohľadom tohto zariadenia máme novinky.

Záchodovú dosku od Xiaomi sme si už bližšie predstavovali, no tentoraz máme skvelé správy pre všetkých záujemcov. Túto smart vychytávku na toaletu, ktorá sa oficiálne predáva pod značkou Smartmi (partner Xiaomi), totiž zaradil do svojej ponuky predajca Gearbest. Inteligentná toaletná doska Samrtmi sa tak odteraz stáva dostupnou aj pre nás.

Extra zľava a dodanie bez ďalších poplatkov

Inteligentná toaletná doska je rozhodne netradičným zariadením, no v podstate ideálnym produktom pre technologických nadšencov, ktorí chcú mať doma každý nový kúsok. Do predaja ju zaradil najznámejší predajca čínskej elektroniky, Gearbest. Ten hneď na produkt spustil 19 % zľavu, no vďaka kupónu v našom FonTech Shope získaš EXTRA zľavu 9 %.

Kúpiť Xiaomi Smartmi smart toaletnú dosku za 229 €
EXTRA zľava vo FonTech Shope

Xiaomi Smartmi smart toaletná doska ťa tak vyjde na finálnych 229 €. Skvelou správou je možnosť zvolenia dopravy EU Express, ktorá navyše nestojí ani cent. Zaistí ti pritom dodanie tovaru bez ďalších poplatkov. Ak chceš mať teda doma inteligentnú toaletnú dosku s vyhrievaním, teraz je ideálna možnosť zaobstarať si ju.

Čo všetko  dokáže?

Jednou z hlavných funkcií zariadenia je vyhrievanie samotnej záchodovej dosky. Kontakt s ňou je tak pre pokožku príjemný hneď od začiatku, pričom teplotu si môžeš sám upravovať. Doska je navyše antibakteriálna a osvetlená dvoma LED svetlami, čo môžeš využiť najmä v noci. Eliminovaný je aj nepríjemný zvuk pri neopatrnom zložení dosky na toaletnú misu. Prítomná je totiž technológia, ktorá jej pohyb spomalí a jemne umiestni na svoje miesto.

Ďalšou dôležitou súčasťou smart gadgetu od Xiaomi je vodná tryska. Tá sa automaticky vysúva z plastovej konštrukcie a razom premení obyčajnú toaletu v bidet. Opäť sú dostupné široké možnosti nastavení, a to od teploty vody až po tlak trysky. Navyše je k dispozícii aj špeciálny masážny režim. Ten môže striedaním tlaku a teploty vody zlepšiť prekrvenie pokožky.

Okrem týchto funkcií prináša smart záchodová doska aj certifikáciu IPX4, takže je odolná voči pošpliechaniu vodou. Rozmery zariadenia sú 47 x 51,8 x 14 cm (dĺžka, šírka, výška).

Bezplatnú dopravu EU Express nastavíš v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP