Hudba je s človekom odpradávna spojená. V súčastnosti tento trend potvrdzuje aj široký sortiment Bluetooth reproduktorov na trhu. Samozrejme, aj spoločnosť Xiaomi sa v tomto segmente angažuje.

Už niekoľko rokov sa odvetví hudby pohybuje aj spoločnosť Xiaomi, ktorá má za sebou viac než 6 úspešných modelov bezdrôtových reproduktorov rôznych veľkostí. My sa pozrieme na model Bluetooth reproduktora z roku 2015. Vďaka kvalitnému zvuku a konštrukcii sa predáva aj v súčasnosti a teší sa skutočne veľkej popularite. Reproduktor v tvare tehličky je spredu aj zozadu tvorený plastom, respektíve hlavná časť rámu je z kovu.


zdroj fotografie: Xiaomi

Srdcom aj dušou týchto reproduktorov je dvojica reproduktorov s výkonom 2,5 W. Výbavu dopĺňa špeciálny subwoofer medzi hlavnými dvoma. Pripojenie k reproduktoru za účelom prenosu zvuku je možné iba bezdrôtovo pomocou rozhrania Bluetooth 4.0. A práve aj úsporný Bluetooth 4. generácie výrazne pomáha ušetriť veľké množstvo energie.


zdroj fotografie: Xiaomi

Vďaka tomu vydrží reproduktor s 1200 mAh batériou podľa slov výrobcu okolo 10 hodín neustáleho prehrávania. Tento čas je vysoko orientačný a samozrejme záleží aj od hlasitosti prehrávaného zvuku. Z vlastnej skúsenosti viem potvrdiť, že v praxi pri bežnom prehrávaní hudby v miestnosti vydrží ešte dlhšie.


zdroj fotografie: Xiaomi

Skvelý Bluetooth reproduktor od Xiaomi si teraz môžeš zakúpiť v zľave vďaka kupónu BLUETO, po ktorého aplikovaní cena klesne na neodolateľných 16,55 €.

Kúpiť Xiaomi Bluetooth Speaker za 16,55 €
Zľavový kupón BLUETO

Kupón aplikuješ priamo v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom