Tento týždeň pre fanúšikov technológii nemohol začať lepšie. Po včerajšej smartfónovej akcii nájdeš v našom FonTech Shope ďalšiu špeciálnu akciu. Reč je tentokrát o najlepších Xiaomi smart hodinkách, ktoré prichádzajú s ponukou, ktorá sa neodmieta.

Najnižšia cena v Európe, expresné doručenie z Poľska

Moderné a zároveň luxusné smart hodinky, ktoré obsahujú množstvo funkcií sú vďaka špeciálnemu kupónu k dispozícii za najnižšiu cenu v Európe. Ďalšou skvelou správou je, že hodinky sú v európskom sklade, doprava je zadarmo a doručenie trvá menej než 7 pracovných dní.

 Kúpiť Amazfit Stratos z európskeho skladu len za 134 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Čo viac, než doteraz najnižšia cena, skvelá výbava a expresne rýchle doručenie chýba k dokonalosti. Stačí zadať exkluzívny kupón, ktorý nájdeš v našom FonTech Shope, ako spôsob (bezplatnej) dopravy vybrať  DPD Express – Doručenie bez ďalších poplatkov z EU skladu a Xiaomi smart hodinky za skvelých 134 € sú do týždňa tvoje.

Luxus s nádychom modernosti

Huami AMAZFIT Stratos sú štýlové a moderné smart hodinky. Telo hodiniek je vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a remienok zo silikónu. Známkou kvality konštrukcie hodiniek je aj vodeodolnosť, pričom výrobca uvádza aj podporu pre plávanie (nie potápanie).

Hlavnou dominantou hodiniek je okrúhly farebný displej s priemerom 1,34″ a rozlíšením 320 x 320 piexlov, ktorého okraje sú vyrobené z prémiovej keramiky. Displej je transreflektívny, čo znamená, že aj pri vypnutom stave ho je vidno. Čím viac denného svetla na displej dopadá, tým lepšie vlastnosti ponúka.

Okrem základných funkcií potešia aj športovo založených jednotlivcov

Okrem nádherného dizajnu ponúkajú hodinky Huami AMAZFIT Stratos aj množstvo užitočných funkcií pre aktívnych športovcov. Ich šikovné funkcie pokrývajú až 12 športových režimov. Hodinky dokážu sledovať tvoje telo pomocou merania srdcového tepu, monitorovania spánku, počtu krokov či polohy vďaka GPS. Nechýbajú ani funkcie, ako meranie nadmorskej výšky, WiFi či vlastná pamäť (4 GB), vďaka ktorej si môžeš uložiť a následne vypočuť svoju obľúbenú hudbu.

Hodinky poskytnú priamy prístup k predpovedi počasia a využiť ich môžeš aj ako stopky, budík alebo kompas. Spojením so smartfónom získaš prístup k notifikáciám a informáciám o zmeškaných hovoroch či správach. O všetky procesy sa postará výkonný 1.2 GHz dvojjadrový procesor a 512 MB operačnej pamäte RAM. Hodinky poháňa 280 mAh batéria, ktorá dokáže zostať v režime stand-by až 5 dní.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú