Aj keď svoje zastúpenie v oblasti smart hodiniek má viacero popredných výrobcov, nie je to práve odvetvie, ktoré by im prinášalo veľké zisky. Niet sa čomu čudovať. Na trhu sú už niekoľko rokov a o nejakom významnom pokroku sa nedá hovoriť. To však neplatí v prípade výrobcu Xiaomi, ktorý sa ako máloktorý môže pochváliť, že sa mu v oblasti hodiniek a náramkov veľmi dobre darí. amazfit

Vďačí tomu hlavne jednoduchým, no zároveň dostatočne atraktívnym dizajnom, priaznivou cenou a množstvom funkcií, vďaka čomu vedia hodinky vo veľkej miere fungovať samostatne. Obľúbené sú aj v našej redakcii a zatiaľ sme nevynechali žiadny model výrobcu. Všetky nás prekvapili veľmi dobrý spracovaním, prekvapivou výdržou a ponukou aplikácií. Ak nad niektorými z nich práve uvažuješ, možno ťa k ich kúpe presvedčia aj aktuálne zľavy, ktoré ti čo-to ušetria.

Huami AMAZFIT Pace

Cena: 79 €

Donedávna najlepšie hodinky od Xiaomi, ktoré však stále veľmi dobre poslúžia. Majú väčší, 1,34″ okrúhly displej, ktorý je chránený odolným sklom Gorilla Glass. Okolo neho sa nachádza keramické obruč, ktorá dotvára celý dizajn hodiniek. Vhodné sú tak na každú príležitosť.

Kúpiť Huami AMAZFIT Pace čierne s anglickým jazykom a 79 €

Ani tu sa nezabudlo na GPS, snímač tepu, merač krokov, kompas či monitoring spánku. Hodinky majú aj vlastnú 4 GB vnútornú pamäť, ktorú môžeš využiť napríklad na uloženie pesničiek a tie následne prehrávať prostredníctvom Bluetooth slúchadiel. Batéria s kapacitou 280 mAh zabezpečuje maximálnu výdrž až 7 dní.

Huami AMAZFIT Stratos (Watch 2)

Cena: 132 €

Top model výrobcu za doteraz najnižšiu cenu vôbec. Ide o medzinárodnú verziu, ktorá je v anglickom jazyku. Od prvej verzie sa odlišujú už na prvý pohľad, keď výrobca stavil na viac agresívnejší dizajn hodiniek. Pribudli ovládacie tlačidlá a ešte kvalitnejšie materiály.

Kúpiť Huami AMAZFIT Stratos s anglickým jazykom za 132 €

Kúpiť Huami AMAZFIT Stratos s anglickým jazykom za 143 € z EU skladu

Čo sa týka funkcionality, pribudla možnosť ovládania elektroniky a spotrebičov vrámci Smart Home. Vylepšenia sa dočkali aj snímače, čím je trackovanie aktivít zas o čosi presnejšie. Klasický displej po novom vystriedal panel typu OLED.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú