Trh s inteligentnými hodinkami je zaplavený tými najrôznejšími modelmi, od tých jednoduchých za pár eur, až po prémiové kúsky za cenu výkonného smartfónu. Čínske Xiaomi však obohatilo ponuku mnohými skvelými smart hodinkami Amazfit, ktoré sú spoľahlivým a najmä dostupným pomocníkom pri všetkých fitnes aktivitách. V ponuke vybraných inteligentných hodiniek od Xiaomi si môže každý nájsť ten svoj kúsok, ktorý ho bude za ešte menej peňazí sprevádzať pri každom cvičení. 

Po vývoji prostredia MIUI vo svojich začiatkoch sa Xiaomi pustilo aj do produkcie smartfónov, ktoré žali na domácom trhu úspech. Neskôr tak prišiel rad aj na nové gadgety, medzi ktoré neodmysliteľne patria dnes aj inteligentné hodinky spoločnosti. Tá sa v roku 2014 spolčila s kalifornskou firmou Amazfit, vďaka ktorej vzišli na svet mnohé nové fitnes hodinky pod rôznymi menami.

Amazfit pokrýva výrobu modelového radu Pace, Arc, Bip, pričom dcérska značka Huami tiež úzko spolupracuje so Xiaomi na produkcii ďalších hodiniek, vrátane populárneho náramku Mi Band.

Xiaomi Amazfit Stratos Global

Cena: 143 €

Kúpiť Xiaomi Amazfit Stratos za 143 € z EU skladu
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Hodinky Amazfit Stratos sú najnovším počinom Xiaomi, ktorý vylepšuje predchádzajúcu generáciu o skvelé novinky. Okrem elegantného moderného dizajnu s veľkým OLED displejom ponúkajú aj rad fitnes a monitorovacích funkcií. Nezľaknú sa ani vody a ich batéria vydrží na jedno nabitie až 5 dní. Svojim určením sú vhodné nielen na šport, no hodia sa aj k obleku. Dokážu spoľahlivo sledovať všetky fitnes aktivity, pričom nezabúdajú ani na rôzne notifikácie a širokú ponuku ciferníkov.

Huami Amazfit Pace Oranžové/Čierne – Medzinárodná verzia

Cena: 86 €/86 €

Kúpiť Xiaomi Amazfit Pace Oranžové za 86 € z EU skladu
Bezpečný nákup cez FonTech Shop + Kupón

Kúpiť Xiaomi Amazfit Pace Čierne za 86 € z EU skladu
Bezpečný nákup cez FonTech Shop + Kupón

Predtým než vyšli na trh nové Xiaomi Amazfit Stratos, boli jasnou voľbou zákazníkov hodinky Huami Amazfit Pace, ktoré ponúkajú uhladenú okrúhlu konštrukciu odolnú voči vode. Tá v sebe skrýva všetku potrebnú výbavu na monitorovanie tepu srdca a sledovanie aktivít pri športe. Nechýba im ani spoľahlivé GPS či rýchla synchronizácia dát s aplikáciou Mi Fit. To všetko pritom Huami Amazfit Pace ponúkajú hneď v dvoch prevedeniach, a to v oranžovej a čiernej farbe. Navyše je tu aj batéria, ktorá svojou výdržou nikoho nesklame už po jednom dni.

Xiaomi Huami Amazfit Cor Smart Náramok

Cena: 39 €

Kúpiť Xiaomi Huami Amazfit Cor Smart náramok za 39 € z EU skladu
Bezpečný nákup cez FonTech Shop + Kupón

Pre menej náročných používateľov má Xiaomi v ponuke aj jednoduchý fitnes náramok, ktorý však pokryje všetky potrebné fitnes funkcie a možnosti. Sledovanie srdcového tepu, monitorovanie spánku či vodeodolnosť mu rozhodne nechýba a upozornenia zobrazí na farebnom displeji. Vďaka nízkej spotrebe energie dokáže jeho batéria vydržať na jedno nabitie až 12 dní. To všetko ponúka za výbornú cenu, ktorá predčí mnohé konkurenčné modely inteligentných náramkov.

Kupón uplatníš v košíku nasledovne: 

Zobraziť celú galériu (2)
Screenshot/GearBest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom