banner-redmi-note2
Čínsky gigant Xiaomi dnes popri uvedení nového modelu Xiaomi Mi4C predstavil verejnosti svoj smelý plán do budúcnosti. Plány naznačujú, že Xiaomi vstupuje do vôd telekomunikácií. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Čínsky trh telekomunikácií je veľmi rozsiahly a v popredí panujú 3 veľké spoločnosti, China Mobile, China Unicom a China Telecom. Celkový podiel najväčšieho operátora Cina Mobile dosahuje 800 miliónov zákazníkov. Nová služba od Xiaomi ponesie označenie Mi Mobile. Výrobca už stihol uviesť aj cenník svojich služieb, ktorý je oproti našim operátorom veľmi priaznivý. Každá minúta volania stojí v prepočte iba 1 cent a podobne je na tom aj dátová služba. Každý minutý MB stojí tiež len 1 cent.

Xiaomi Mi Mobile
No Xiaomi má v ponuke aj paušál za cenu v prepočte niečo cez 8 €, pri ktorom máte 3 GB mobilného internetu s volaniami a SMS správami, ktoré stoja 1 cent. Spustenie služby je naplánované už na zajtra, no vyššie spomenutý paušál bude k dispozícii až od začiatku októbra.

Xiaomi Mi mobile
Prijali by ste Xiaomi ako operátora aj u nás? Pochváľte sa svojím aktuálnym paušálom, poskytli vám operátori nejaké výhody?

Zdroj: Phonearena.com, En.miui.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú