banner-redmi-4Hranie hier na najnovšom operačnom systéme Windows 10 bude už čoskoro možno ešte lepšie. Svedčí o tom objav vo vývojárskej verzii jedného používateľa. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V najnovšej vývojárskej verzii Windowsu 10 objavil súbor pod názvom „gamemode.dll“. I keď sa režim vysokého výkonu vo Windowse nachádza už roky, herný režim by mal upraviť výkon pre hry, a to jeho presmerovaním priamo k hrám namiesto aplikácií na pozadí. Tento krok by bol len ďalším dôkazom, že Microsoft berie hry na Windowse 10 naozaj seriózne.

TIP: Microsoft sa čoskoro môže stať prvou spoločnosťou s trhovou hodnotou 1 bilión dolárov

Microsoft už tento rok podnikol viaceré kroky k vymazaniu hranice medzi konzolami Xbox a počítačmi, ako napríklad Xboxom One bežiacim na Windowse. Táto integrácia bude budúci rok pokračovať ešte výraznejšie. Softvérový gigant síce zatiaľ prítomnosť herného režimu nepotvrdil, no mohol by sa ukázať v najbližšej aktualizácii Windows 10 Creators Update, ktorá je naplánovaná už na začiatok budúceho roka.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
20%
Páči sa mi to
80%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.