Kórejské médium The Bells informovalo, že práce na nástupcoch súčasných vlajkových lodí Samsungu sú v plnom prúde. Objavili sa aj prvé informácie o možných kódových označeniach. Galaxy S9 by sme teda mali poznať aj ako Star a väčší model S9 Plus ako Star 2.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Kedže do ich predstavenia ostáva takmer rok, výbavu zatiaľ môžeme iba predpovedať. Vyzerá to tak, že juhokórejský výrobca pri svojich budúcich vlajkových lodiach ešte nevyskúša technológiu skladacieho displeja. Pravdepodobne sa tak bude jednať len o vylepšenie súčasného Infinity displeja s tenkými rámikmi. Ďalej sa povráva, že S9 a S9+ môžu prísť oveľa skôr, ako prišli tohtoročné S8-čky. Môže za to urýchlenie výroby komponentov, vďaka ktorému by mohla výroba prvých kusov S9-tok začať ešte koncom tohto roka. Tieto informácie sú ale veľmi špekulatívne a je ešte priskoro na to, aby sme ich brali vážne.

Samsung Galaxy S8 G950F 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Ilustračná fotka – koncept Galaxy S8

zdroj fotografie: Twitter/Benjamin Geskin

Nenechaj si ujsť
Skener dúhovky oka na Galaxy S8 sa dá oklamať. Pozri sa, ako na to

Procesorom v nových vlajkových lodiach bude zrejme Snapdragon 845, teda nástupca súčasnej 835-ky. Vyrábať sa bude 7 nm procesom a masová produkcia má začať začiatkom budúceho roka. Bude to opäť vo fabrikách Samsungu, keďže ten vyrába top procesory od Qualcommu už od modelu Snapdragon 820. Keď sa o týchto smartfónoch objavia ďalšie informácie, určite o nich budeme ihneď informovať. S8-čky momentálne zažívajú veľkú obľubu, i keď sa už objavilo aj zopár vážnejších problémov, ako napríklad displej s červeným nádychom. Myslíš si, že sa Samsungu podarí pri S9-tke tieto muchy vychytať?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.