banner-oneplus-3
Ak si doteraz nepatril medzi fanúšikov spoločnosti OnePlus, najnovšie video od tejto spoločnosti zrejme dokáže zmeniť tvoj názor. Miesto nudného porovnávania rýchlosti nabíjania sme sa totižto dočkali videa, v ktorom si hlavnú úlohu zahrala prekrásna Emily Ratajkowski. Horúca ašpirantka na najkrajšiu ženu sveta sa okrem módy dokáže obracať aj v technologických pojmoch a hravou formou ti vysvetlí, ako funguje rýchlonabíjanie Dash Charge.

Nie je žiadnym veľkým tajomstvom, že najväčšou zbraňou spoločnosti OnePlus nie sú ich vynikajúce smartfóny, ale úderný marketing. Tým si ambiciózny výrobca získava nemalú pozornosť nielen technologického sveta. Poriadne netradičný unboxing počas letu v stíhačke, na ktorom sa podieľal známy vloger Logan Paul, svojim obsadením potešil skôr nežnejšie pohlavie, avšak, obľúbená čínska spoločnosť nezabudla ani na pohlavie mužské. Priaznivci, ale i odporcovia tohto jedinečného výrobcu smartfónov si tak môžu vychutnať vyše dvojminútové video s preslávenou kráskou menom Emily Ratajkowski.

OnePlus 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Tá jednoducho objasňuje výhody rýchlonabíjacej technológie Dash Charge, ktorú vo svojich najnovších zariadeniach využíva OnePlus. Vo videu nechýbajú ani trefné animácie či porovnávanie s inými rýchlonabíjacími technológiami. Práve tie podľa Emily nenabíjajú zariadenia bezpečne, nakoľko sa pri nich produkuje veľké množstvo tepla. Smartfóny OnePlus 3 a OnePlus 3T však podobné problémy nepoznajú a je dobre, že o tom dala vedieť známa tvár. Nám sa tento marketingový ťah nesmierne páči a rozhodne by sme prijali aj dlhodobejšiu spoluprácu. Ako hodnotíš toto video a jeho obsadenie ty?

TIP: Unboxing videá dostali nový rozmer! Youtuber natočil OnePlus 3T priamo v kokpite stíhačky

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP