Huami AMAZFIT Verge 3 sú výborné smart hodinky, ktoré ti pomôžu s monitoringom tvojho zdravého životného štýlu a inteligentnou interakciou s tvojím smartfónom. Teraz sú v akcii za lepšiu cenu ako v Číne.

Ak preferuješ zdravý životný štýl a si aktívnym človekom, ktorý má svoj tréning rád pod kontrolou, inteligentné hodinky Huami AMAZFIT Verge 3 budú pre teba to pravé.

Okrem toho ponúknu aj výnimočný dizajn a intuitívnu komunikáciu so smartfónom. V aktuálnej akcii ich získaš za skvelých 111 € priamo z poľského skladu a doručením zadarmo!

Kúpiť Huami AMAZFIT Verge 3 za 111 €
Priamo z poľského skladu a doručením zadarmo

Inteligentné hodinky pre športovcov, ale aj milovníkov techniky

AMAZFIT Verge 3 na prvý pohľad zaujmú minimalistickým dizajnom a 1,3-palcovým dotykovým AMOLED displejom. Poháňa ich dvojjadrový procesor s taktom 1.2 GHz a plynulý chod zabezpečí operačná pamäť RAM s kapacitou 512 MB.

Po stránke konektivity môžeš využiť Wi-Fi a Bluetooth 4.2. Výdrž až 5 dní na jedno nabitie zabezpečí 390 mAh batéria. Nechýba tiež vodeodolnosť vďaka štandardu IP68.

Hodinky je možné spárovať so smartfónom, pomocou ktorého môžeš následne upravovať ich nastavenia a dáta zo sledovania fitness aktivít.

Na výber máš celkovo z 11 športových módov sledovaných pomocou senzorov, ktoré spolu s GPS a GLONASS dokonale zachytia všetko potrebné. Hodinky môžeš využívať aj na prijímanie hovorov, SMS správ a e-mailov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom