Vo svete, kde moderné technológie vstupujú do každého segmentu, sme svedkami čoraz dokonalejších počinov renomovaných automobiliek. Preslávený výrobca z Ingolstadtu, Audi, pri návrhu svojich nových modelov vyžíva tie najmodernejšie spôsoby, ktorými docieli dokonalosť v každom smere. Nazri s nami za oponu a nenechaj si ujsť jedinečné zábery, kde majstri dizajnéri pracujú na návrhu novej A7-čky.

Špičková počítačová technika prerazila po celom svete a svojimi schopnosťami nám umožňuje vytvárať čoraz lepšie a kvalitnejšie produkty. Jej potenciál využívajú aj nemecké automobilky, ktoré sa preslávili svojou precíznosťou a zmyslom pre detaily. Audi je tu s nami už 108 rokov a od svojho založenia sa spoločnosť vypracovala na jedného z najrenomovanejších výrobcov áut na svete.

Moderné technológie dokážu skutočné zázraky

S využitím moderných technológií dokáže precízne oko zamestnancov dizajnového oddelenia vytvoriť línie a tvary, ktoré ulahodia každému, kto novú „Audinu“ uvidí. Modelový rad A7 vznikol pred 7 rokmi a za ten čas si získal priazeň mnohých spokojných zákazníkov. Aby výrobca posunul latku kvality, dizajnu a celkového spracovania ešte vyššie, vytvoril pre rok 2018 absolútne dokonalé majstrovské dielo.

Nenechaj si ujsť
Autonómne Tesly dostali konkurenta. Nová A8-čka od Audi je nabitá technológiami

Nová A7-ka vznikla a je nabitá tými najlepšími technológiami, aké aktuálne nemecká automobilka využíva. Všetko to začína počítačovým návrhom, ktorý sa neskôr pomocou špeciálneho stroja premení v „kus hliny“ s očakávanými líniami. Na scénu však neskôr nastupujú aj šikovné ruky dizajnérov, ktorí trpezlivo a dôkladne tvarujú každú krivku, aby bolo nové Audi A7 čo najdokonalejšie.

Oproti predchodcovi prináša budúcoročný model mnoho inovácií, ktoré sú viditeľné už na prvý pohľad. Spojením moderných technológií a fantázie dizajnérov dostala A7-čka podobu, do ktorej sa zamiluje každý motorista. Nebudeme ťa však ďalej napínať. Vychutnať si priložené video, ktoré odhaľuje zákutia a detaily stojace za návrhom tohto krásavca z Ingolstadtu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú