Masívny výpredaj produktov Xiaomi v e-shope Everbuying.net

banner-mi5
Počas veľkých akcií, pri ktorých sa dajú kúpiť najslávnejšie produkty čínskeho giganta Xiaomi, zaznamenávame obrovský záujem našich čitateľov. E-shop Everbuying.net sa rozhodol poskytnúť slušné množstvo rôznych produktov, medzi ktorými si určite každý nájde niečo pre seba.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Tradičným smartfónom vo všetkých výpredajoch je nestarnúca legenda menom Xiaomi Mi4. Vlajková loď s pred takmer 2 rokov si stále drží vysoké predajné čísla. Hlavnými prednosťami sú krásna a luxusne vyzerajúca konštrukcia, kompaktný 5-palcový FullHD displej, špičkovo odladená nadstavba MIUI 7.2 s Androidom 6.0 a 13 MPx fotoaparát, ktorý vytvára nádherné snímky. Táto výbava stojí v súčastnosti len neuveriteľných 139 € a jedná sa teda o skvelú kúpu. Prípadných záujemcov však môže odradiť absencia DualSIM a moderného 4G pripojenia, no klasické 2G a 3G je k dispozícii v plnej sile. Upozorňujeme, že do konca tejto ponuky zostáva ešte 11 dní, no na sklade je dostupných už len 155 kusov.

xiaomi-mi4-perfektna-cena-4

Kúpiť Xiaomi Mi4 za 139 €

Časovo sa posunieme do jesene roku 2015, kedy bol predstavený výborný mid-range smartfón Xiaomi Redmi Note 2, ktorý si odniesol slušné hodnotenie aj z našej podrobnej recenzie. Postupne cena tohto smartfónu klesala na veľmi nízke hodnoty a v aktuálnej akcii sa dá verzia s 2 GB RAM a 16 GB úložiskom kúpiť už za 117 €. Okrem 2 GB RAM a 16 GB interného úložiska smartfón disponuje aj 5,5-palcovým FullHD displejom, výkonným procesorom MediaTek Helio X10, 13 MPx fotoaparátom, IR Blasterom, DualSIM funkcionalitou a k dispozícii je aj rýchle 4G mobilné pripojenie. Ponuka zatiaľ nie je časovo ani kvantitatívne obmedzená, no je tu veľká pravdepodobnosť, že sa zásoby rýchlo minú, nakoľko sa jedná o bezkonkurenčnú kúpu.

xiaomi-redmi-note-2-recenzia (17)

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 2 za 114 €

Rok 2016 je určite jedným z najúspešnejších v histórii spoločnosti Xiaomi. Nejedna novinka žne úspech po celom svete a medzi najvydarenejšie smartfóny jednoznačne musíme zaradiť Xiaomi Redmi Note 3 Pro. Tento nenápadný kúsok je brutálnym strojom v strednej triede a aktuálne nepozná žiadneho relevantného konkurenta. Za svoje úspechy vďačí predovšetkým luxusnej kovovej konštrukcii, procesoru Snapdragon 650, odladenej nadstavbe MIUI 7.1, vylepšenému 16 MPx fotoaparátu a v neposlednom rade aj DualSIM spolu s cenou, ktorá je pod hranicou 200 €. V našej dnešnej akcii sa dá kúpiť verzia s 2 GB RAM pamäťou a 16 GB úložiskom už za 166 €, čo je historicky najnižšia cena. Výkonnejšia verzia s mierne odlišnými špecifikáciami, teda tá, ktorá ponúka 3 GB RAM a 32 GB úložisko kúpite za taktiež skvelú cenu 221 €. Všetky klady, ale aj zápory, ktorých je veľmi málo, nájdete v našej exkluzívnej recenzii.

xiaomi-redmi-note3-pro-recenzia (16)

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 3 Pro za 170 €

Kompletný výpredaj Xiaomi smartfónov a rôzneho príslušenstva nájdete na tomto odkaze.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.