Spoločnosť Oukitel nepatrí medzi popredných svetových výrobcov smartfónov. Na oplátku dokáže svojim zákazníkom ponúknuť smartfóny so skvelým pomerom ceny a výkonu. Teraz sa naskytá možnosť vybrať si z množstva modelov tohto výrobcu vo veľkom výpredaji e-shopu Everbuying.net.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Oukitel K6000 Pro

Cena: 130 €

Oukitel K6000 Pro je vylepšenou verziou modelu K6000. Zmeny zasiahli mnoho aspektov tohto modelu. Celokovový model K6000 Pro tak prináša 5,5″ displej s krajším FullHD rozlíšením, ktorý je po svojich okrajoch zahnutý v 2,5D tvare. Nad ním nájdeme selfie fotoaparát s rozlíšením 8 MPx. Zadnú stranu obsadil snímač fotoaparátu, ktorý prináša rozlíšenie až 16 MPx. Pod ním nechýba snímač odtlačkov prstov a v nočných podmienkach mu vypomáha prisvetľovacia LED dióda.

zdroj fotografie: XiaomiToday

Kúpiť Oukitel K6000 Pro za 130 €
3 GB RAM/32 GB ROM

Veľkou zmenou v modeli K6000 Pro je aj výkonnejší procesor MediaTek MT6753 s ôsmimi jadrami. Každé z nich pracuje na frekvencii 1,3 GHz. S týmto čipom spolupracuje operačná pamäť RAM o veľkosti 3 GB. Veľkosť vnútorného úložiska pre osobné súbory dosahuje 32 GB. To sa však dá rozšíriť prostredníctvom microSD karty. Pri návrhu Oukitel nezabudol ani na plnú podporu LTE sietí, vďaka ktorej dokáže model K6000 Pro využiť všetky pásma slovenských operátorov.

zdroj fotografie: ZenPhone

Budúceho majiteľa poteší aj podpora pre DualSIM funkcionalitu. Vďaka obrovskej batérii s kapacitou až 6000 mAh dokáže Oukitel K6000 Pro zvládnuť aj niekoľko dní používania. Akumulátoru nechýba ani podpora rýchleho nabíjania. Tento skvelo vybavený model s veľkou batériou môže byť tvoj už za 130 € v e-shope Everbuying.net. Počítať však treba aj s možnou platbou DPH vo výške 20 %, ktorá navýši cenu zariadenia o ďalších 26 €.
Oukitel K10000

Cena: 130 €

Pre nenáročných používateľov, ktorí vyžadujú od smartfónu extrémne dlhú výdrž batérie je model K10000 ako stvorený. Na prednej strane môžeme nájsť rovnaký 5,5″ IPS displej, no ten má iba HD rozlíšenie. Vrchná časť nad displejom v sebe ukrýva predný selfie fotoaparát so skromnejším rozlíšením 2 MPx, zatiaľ čo na zadnej stene nájdeme fotoaparát s rozlíšením 8 MPx. O výkon modelu K10000 sa stará 64-bitový procesor MediaTek MTK6735.

Kúpiť Oukitel K10000 za 130 €
2 GB RAM/16 GB ROM

Procesoru vypomáha operačná pamäť RAM s veľkosťou 2 GB a vnútorná pamäť pre súbory dosahuje veľkosť 16 GB. Tú je však možné rozšíriť pomocou microSD karty. Oukitel K10000 taktiež podporuje všetky pásma slovenských operátorov a Dual SIM funkcionalitu. Vďaka tomu bude prehliadanie internetu so 4G pripojením hračkou. Do smartfónu s rozmermi 14.30 x 7.70 x 0.90 cm sa výrobcovi podarilo vtesnať gigantickú batériu s kapacitou neuveriteľných 10 000 mAh.

Batéria dokáže na jedno nabitie vydržať pri normálnom používaní aj 10 dní. Nutnosťou pri tak veľkej batérii je aj technológia rýchleho nabíjania. Pokiaľ ťa tento skvelý kúsok s ohromne dlhou výdržou batérie zaujal, v e-shope Everbuying.net môže byť tvoj iba za skvelých 130 €. Pozor si treba dať na možnosť platby DPH. Kvôli nej sa može cena smartfónu zvýšiť o dodatočných 26 €.
Oukitel C5 Pro

Cena: 65 €

Oukitel nezabúda ani na milovníkov lacných smartfónov s krásnym dizajnom a preto do svojej ponuky zaradil aj model C5 Pro. Ten do výbavy dostal kompaktný 5″ displej s HD rozlíšením, nad ktorým sa nachádza selfie fotoaparát s rozlíšením 5 MPx. Zadná stena prináša fotoaparát s rozlíšením 8 MPx. V segmente smartfónov nižšej triedy model C5 Pro rozhodne vyniká práve zadnou stenou so zaujímavou textúrou. Pod týmto krásnym zadným krytom sa skrýva srdce smartfónu, procesor MediaTek MTK6737 so štyrmi jadrami s pracovnou frekvenciou 1,3 GHz.

oukitel-5c-prozdroj fotografie: Oukitel

Kúpiť Oukitel C5 Pro za 65 €
2 GB RAM/16 GB ROM

Procesoru pri výpočtoch pomáha operačná pamäť RAM, ktorá dosahuje veľkosť 2 GB. Veľkou prednosťou tohto dizajnového kúsku je aj plná podpora všetkých pásiem slovenských operátorov, vďaka čomu si LTE pripojenie vychutnáš naplno. Nechýba ani podpora bezdrôtového Wi-Fi pripojenia v štandarde 802.11 b/g/n, Bluetooth technológia a samozrejmosťou je aj GPS. Oukitel C5 Pro dokáže potešiť aj podporou DualSIM funkcionality.

zdroj fotografie: Oukitel

Pamäťová microSD karta dokáže rozšíriť vnútorné úložisko s veľkosťou 16 GB o ďalších viac ako 32 GB. O napájanie hardvérovej výbavy sa stará batéria s kapacitou 2000 mAh. Cena Oukitelu C5 Pro dosahuje skvelých 65 €, za ktoré môžeš tento dizajnový kúsok kúpiť v e-shope Everbuying.net. Zabúdať ale netreba na možnosť platby DPH, ktorá by cenu zvýšila iba o 13 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.