Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Netflix rozbieha hernú sériu Resident Evil od Capcomu vo veľkom štýle a chystá nový seriál v hlavnej úlohe s hercom Lanceom Reddickom, o téme informuje portál PC Gamer. Ten sa predstaví ako známy a chladnokrvný antagonista Albert Wesker vždy nosiaci tmavé okuliare, ktoré z neho robili ešte neprístupnejšiu postavu. Fanúšikov hernej predlohy možno nepoteší zmena farby pleti postavy.

Okrem tohto hraného seriálu chystá Netflix aj animovanú sériu s názvom Resident Evil: Infinite Darkness, v ktorej sa predstavia známe herné postavy Leon Kennedy a Claire Redfield. Obidva seriály sa budú venovať úplne iným príbehovým linkám aj časovým obdobiam.

Dve časové roviny, jeden príbeh

Príbeh o Weskerovi sa bude odohrávať v dvoch časových rovinách sledujúcich jeho deti pred apokalypsou a dlho po nej. 14-ročné sestry Jade a Billie Wesker sa presťahujú do neslávne známeho New Raccoon City, ktoré bolo dokončené v roku 2025 po tom, čo bolo pôvodné Raccoon City zrovnané so zemou nukleárnou bombou. Ako plynie čas, dievčatá zistia, že mesto skrýva viac, než vidia na prvý pohľad a ukáže sa, že ich otec má takisto pomerne temnú minulosť s niekoľkými temnými tajomstvami, ktoré môžu potenciálne zničiť celý svet ako ho poznajú.

Na čom si filmy a seriály vychutnáš v skvelej kvalite?

Pozri si ich na 58-palcovom televízore s technológiou Ambilight, 4K rozlíšením, operačným systémom Android a podporou HDR10+.

PREČÍTAJ SI CELÝ –>ČLÁNOK<–

Druhá časová linka sa bude odohrávať v budúcnosti, kedy planétu obýva len niečo okolo 15 miliónov ľudí v spoločnosti 6 miliárd monštier. Tie nie sú ničím iným, než ľudskými a zvieracími mutantami premenenými nie tak celkom smrtiacim T-vírusom. Tridsaťročná Jade sa len ťažko vyrovnáva s prežívaním v tomto post-apokalyptickom svete, keď ju navyše ťažia tajomstvá o sestre, otcovi a jej samej.

Lance Eddick je známy pre svoje úlohy v sérii John Wick, seriáli The Wire od HBO, ale aj z herného priemyslu, kde sa podieľal na dabingu v projektoch Destiny 2 ako veliteľ Zavala alebo Horizon: Zero Dawn s postavou cestovateľa Sylensa.

Predstavení boli aj ďalší herci ako Ella Balinska, Tamara Smart, Siena Agudong, Adeline Rudolph a Paola Nunez, ktorí sa v seriáli objavia. Premiéra seriálu zatiaľ známa nie je.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú