Animovaná séria Resident Evil: Infinite Darkness sa ukazuje v novom napínavom traileri. Dlho očakávaný seriál od Netflixu odhalil aj dátum premiéry a fanúšikovia tejto značky sa po stále čerstvej hre Resident Evil: Village jednoducho majú na čo tešiť.

Resident Evil: Infinite Darknes je celý vytvorený pomocou počítačovej grafiky (CG), no to nie je všetko, čo má seriál s počítačovou sériou spoločné. Hlavnými postavami zombie apokalypsy sú totiž Leon Kennedy a Claire Redfield, ktorí sa objavili aj v remaku Resident Evil 2. Hráčov určite poteší, že seriálovým postavám opäť prepožičali hlas ich pôvodní dabléri Nick Apostolides a Stephanie Panisello.

Na čom si seriál Resident Evil: Infinite Darkness vychutnáš v skvelej kvalite?

Pozri si ho na 58-palcovom televízore s technológiou Ambilight, 4K rozlíšením, operačným systémom Android a podporou HDR10+.

PREČÍTAJ SI CELÝ –>ČLÁNOK<–

Príbeh je zasadený do roku 2006, teda 2 roky po udalostiach z Resident Evil 4. Americký prezident musí evakuovať Biely dom kvôli ďalšiemu prepuknutiu nákazy. Zároveň s tým sledujeme aj vyšetrovací tím vedený Leonom, ktorý rieši hackerský útok na prezidentské sídlo a situácia sa začne zamotávať, keď na povrch vyplávajú prísne tajné informácie o víruse.

Claire si medzičasom rozbehla svoje vlastné pátranie na základe kresby chlapca zobrazujúcej infikovanú osobu. Cesty tejto sympatickej dvojice sa tak opäť prepoja a začnú na prípade pracovať spoločne.

Pokiaľ ide o samotný trailer, ten ukazuje hrôzu naháňajúce zábery na minulosť protagonistu série, incident z Panemstanu aj zamorený Biely dom. Už tradične sa okrem zombíkov ukážu aj iné zmutované organizmy a rozpletanie konšpirácie s „bio-zbraňami“ môže začať.

TMDB.org

Seriál vyzerá byť v dobrých rukách

Na sériu dohliada a produkčne sa realizuje Hiroyuki Kobayashi zo spoločnosti Capcom. Celkovú produkciu má na starosti štúdio TMS Entertainment, ktoré už má na konte stovky počítačovo animovaných titulov a o 3DCG animácie sa postaralo štúdio Quebico pod taktovkou Keia Miyamota, producenta filmu Resident Evil: Vendetta uvádza Game Informer.

Spojenie seriálového spracovania s počítačovou animáciou je v sérii RE novinkou, ktorá môže fanúšikom priniesť potešenie, aké im už roky nedala prinajlepšom priemerná filmová séria. Podľa traileru sa zdá, že by sa tvorcovia mohli držať spracovania podobného koreňom značky a navyše grafika vyzerá ešte o čosi lepšie ako skvelé herné cut-scény. Ako to celé dopadne sa dozvieme už 8. júla, kedy Infinite Darkness štartuje na Netflixe.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú