Akčná séria Rýchlo a zbesilo speje do svojho konca. Dominica Toretta a jeho rodinu čaká ešte posledné epické dobrodružstvo, keďže bolo po vzore aktuálnych trendov rozdelené na dva filmy. V úplnom finále podľa ústrednej hviezdy Vina Diesela nemôže chýbať ani populárny svalovec Dwayne „The Rock“ Johnson.

Vin Diesel mu teraz verejne hádže rukavicu a vyzýva ho na naplnenie svojho osudu.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Ako informuje Deadline, Vin Diesel je ochotný zakopať vojnovú sekeru a vyzýva Johnsona, aby sa vrátil k rodine a v úlohe populárneho Hobbsa sa objavil vo finále Rýchlo a zbesilo 10. Ide na to prinajmenšom zvláštne, hneď v úvode totiž Johnsona oslovuje ako svojho malého brata. Príspevok Vin Diesela nájdeš aj na jeho Instagrame.

Moviestillsdb

Môj malý brat Dwayne…nastal čas. Svet očakáva finále Rýchlo a zbesilo 10. Ako dobre vieš, moje deti ťa u nás doma nazývajú strýkom Dwaynom. Neexistuje sviatok, kedy by ti oni alebo ty neposlali prianie…nastal ale čas. Dedičstvo volá.

Už pred rokmi som ti povedal, že splním svoj sľub Pablovi (pozn. zosnulý herec Paul Walker). Prisahal som, že predvedieme najlepšie Rýchlo a zbesilo, ktorým je práve číslo 10. Hovorím to z lásky…musíš sa v ňom ukázať. Nelám nad sériou palicu, máš v nej ešte dôležitú úlohu. Hobbsa nemôže hrať nikto iný. Dúfam, že sa tejto príležitosti chopíš a naplníš svoj osud.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vin Diesel (@vindiesel)

Rozhádaná dvojka

Napätý vzťah medzi Johnsonom a Vin Dieslom v Hollywoode nie je žiadnym tajomstvom a siaha späť ešte do roku 2016, kedy Johnson po nakrúcaní Rýchlo a zbesilo 8 na Instagrame naznačil, že niektorí mužskí kolegovia sa na pľace správajú ako primadony.

Medzi hercami neskôr nasledovalo viacero slovných prestreliek alebo uštipačných narážok. Naposledy v októbri Johnson povedal, že so sériou Fast & Furious definitívne skončil a zaželal svojím niekdajším kolegom všetko dobré. To sa však zároveň netýka filmovej odbočky Hobbs and Shaw, kde si The Rock zahral s Jasonom Stathamom a momentálne sa pracuje aj na pokračovaní.

moviestillsdb.com

Postavu Hobbsa by v Rýchlo a zbesilo rád privítal aj režisér Justin Lin, ktorý v minulosti viackrát naznačil, že Johnson má v sérii dvere stále otvorené. Či bude na návrat herca stačiť Vin Dieslov uštipačný post na Instagrame nevedno, veľké šance by sme tomu ale nedávali.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú