UleFone malo v poslednej dobe veľa práce. Táto čínska spoločnosť nie je príliš známa mimo Čínu, no snažia sa propagovať svoje telefóny prostredníctvom rôznych predajcov a dovozcov po celom svete.

[/blockquote]

Spoločnosť sa pýši ďalšími zariadeniami prostredníctvom svojich stránok na sociálnych sieťach a medzi nové má patriť i skutočne výkonný UleFone Be Touch. Tento telefón bol pôvodne propagovaný pod označením UleFone Dare, no vyzerá to tak, že UleFone „Dare“ bolo len krycie meno. Či tak alebo onak, toto zariadenie bude poháňané osemjadrovým MT6752 procesorom z dielne MediaTek a taktovaný bude na 1.7 GHz. Samozrejme ide o procesor so 64-bitovou architektúrou. Podľa priloženej kapacity RAM, ktorá činí 3 GB usudzujeme, že nové zariadenie príde ako vlajková loď pre nastávajúci rok.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Zo stránky softvéru príde nová vlajková loď od UleFone s operačným systémom Android vo verzii 5.0 a príde aj s niektorými vylepšeniami od výrobcu a to v podobe novej funkčnej nadstavby. Firma nám tiež ukázala samotné zariadenie vo vyššie uvedenom obrázku a môžeme si všimnúť, že smartfón prichádza so „známym“ kruhovým domácim tlačidlom pod displejom. Uvidíme, či je to len tlačidlo „domov“, alebo sa UleFone rozhodol priložiť aj skener odtlačkov prstov.

Stále však nevieme, aké materiály bude UleFone používať pri zostavení tohto zariadenia, no vyzerá to tak, že spoločnosť siahne po kvalitnejších materiáloch. Pokiaľ ide o ďalšie údaje, predpokladáme, že zariadenie prinesie značne vyššiu kapacitu batérie, ktorá by mohla presiahnuť hranicu 3000 mAh. Súdiac podľa ich predchádzajúcich telefónov, tento prístroj môže tiež prísť s 13 MPx hlavným fotoaparátom (z dielne Sony).

Dátum predstavenia Ulefone Be Touch zatiaľ známy nie je. Čo sa týka ceny, náš partner Coolicool.com zaradil tento smartfón do ponuky za cca 250 €, čo je vzhľadom na špecifikácie tohto smartfónu veľmi slušná cena.

Zdroj: Androidheadlines.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú