Tento rok zatiaľ z veľkej časti patrí aj comebacku slávnej Nokie. Niekdajší kráľ medzi výrobcami klasických telefónov priniesol už svoje želiezka v ohni do segmentu strednej triedy s Androidom a dokonca oživil aj populárnu 3310-ku. Slušné na začiatok, čo povieš?

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Veľké nádeje sa však vkladajú aj do nekompromisnej vlakovej lodi, teda do Nokie 9. Aby sa fínsky výrobca mohol rovnať so Samsungom či Apple, svoj high-end vybaví perfektným hardvérom. Avšak nebudú to len špecifikácie, ktoré sa vyrovnajú Samsungu či Apple. Nokia 9 totiž chce rúbať poriadne vysoko aj svojou cenou. Tá sa bude totiž pohybovať v Európe na úrovni 749 €!

zdroj fotografie: Concept Creators

Nenechaj si ujsť
Najvýkonnejšia Nokia všetkých čias príde s výbavou, ktorú jej budú môcť závidieť aj najznámejšie mená

Jedným z ťahákov bude nepochybne aj procesor Snapdragon 835 či perfektný fotoaparát s kvalitnou optikou Carl Zeiss. Oficiálne predstavenie sa očakáva niekedy koncom júla až začiatkom augusta. Uprednostnil by si Nokiu pred Samsungom či LG? Napíš nám svoj názor na túto pripravovanú vlajkovú loď do komentárov.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
19%
Páči sa mi to
29%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
48%
Neznášam to
5%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]