Pripravovaná vlajková loď spoločnosti Doogee unikla na fotkách

Spoločnosť Doogee pripravuje novú vlajkovú loď, ktorá bola až do dnes tajná. Vďaka neznámemu zdroju z Číny sa však už teraz môžeme pozrieť na to, čo by sme mali od Doogee očakávať.

[/blockquote]

Bohužiaľ, na fotkách je len zadná a bočná strana pripravovaného smartfónu. Podľa fotiek to vyzerá tak, že smartfón bude vyhotovený z ocele alebo z niečoho, čo pripomína oceľ. S istotou môžeme povedať len to, že smartfón má zadný reproduktor a LED blesk.

Čo sa špecifikácií týka, nová vlajková loď od Doogee by mala prísť s 5 až 5,5-palcovým FullHD displej, 64-bitovým MediaTek procesor, 2 GB RAM a LTE pripojením. Nakoľko by sa malo jednať skôr o vlajkovú loď strednej triedy, špecifikácie nebudú až tak revolučné. Dátum predstavenia ani finálne špecifikácie zatiaľ nie sú známe.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]