banner-asus-zenfone-3-deluxeTaiwanský gigant, spoločnosť Asus, je síce považovaná za menej cenného hráča v segmente smartfónov, no línia zariadení ZenFone neraz potrápila zabehnutú konkurenciu.

Gigantický veľtrh spotrebnej elektroniky CES 2017 v Las Vegas otvorí svoje brány už o niekoľko málo dní a ty budeš môcť sledovať horúce novinky aj na našom webe. Všetky prostriedky však mobilizuje Asus a vkladá ich do nového high-end smartfónu, ktorým sa pravdepodobne stane ZenFone 4. Teaser o tejto novinke unikol na sociálnej sieti Twitter, v ktorom najdôležitejšiu rolu zohráva úzka spojitosť s procesormi Snapdragon od Qualcommu. Netreba na to vysokú školu, aby si pochopil, že v novom top modeli bude použitý najnovší Snapdragon 835 s obrovskou nádielkou inovácií a výkonu.

TIP: Pripravovaný Snapdragon 835 odhaľuje svoje detailné špecifikácie tesne pred veľtrhom CES

Spolu s oznámením o použitom procesore sa z ďalšieho teaseru dá jasne vyčítať, že novinka ponúkne tiež duálny fotoaparát a pridá sa tak do úzkeho kruhu vlajkových lodí s týmto privilégiom. Avšak, tento duálny fotoaparát nemusí nutne patriť ZenFone 4-ke, ale povráva sa o variante, pri ktorom bude touto vymoženosťou disponovať nová generácia modelu ZenFone Zoom.

asus-pozvanka-na-ces-2017-2zdroj fotografie: PhoneArena 

Samozrejme, teraz je stále veľmi ťažké polemizovať o týchto smartfónoch, no viac svetla do tejto situácie nám prinesú už nasledujúce dni s otvorením gigantického veľtrhu CES v americkom Las Vegas. Ako sme už spomínali, môžeš sa spoľahnúť, že prinesieme tie najčerstvejšie informácie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom