Menej známa čínska spoločnosť Vivo chystá pre tento rok svoju vlajkovú loď s názvom Vivo XPlay 5S. Prvotné informácie naznačujú prémiové materiály a zadnú stranu s 2,5D sklom. Teraz sa dozvedáme kompletné špecifikácie a k dispozícii máme aj uniknuté fotografie. 

[/blockquote]

ViVo Xplay 3S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Pokiaľ sú tieto informácie správne, nový Vivo XPlay 5S bude poriadna beštia! Vlajková loď spoločnosti príde s hrúbkou len okolo 6 mm a s displejom veľkým 6-palcov, ktorý bude mať rozlíšenie 2560 x 1440 pixelov. Hustota pixelov bude na úrovni 490 ppi. O výkon sa bude starať jedna z noviniek z dielne Qualcommu, Snapdragon 808 alebo 810 so 64-bitovou architektúrou a ôsmimi jadrami. Operačná pamäť RAM bude veľká 3 GB a pre používateľa bude dostupné úložisko s kapacitou 32 GB, ktoré bude možné rozšíriť až do 128 GB pomocou MicroSD kariet. Na zadnej strane sa nájdeme 13 MPx objektív s clonovým číslom f/1.8, čo zaručí výborné snímky aj v prípade zlých svetelných podmienok. Na prednej strane nájdeme to najlepšie, čo je možné v tejto dobe získať a to 8 MPx širokouhlý objektív pre čo najkvalitnejšie selfie fotky.

Dlhá výdrž je zaručená batériou s kapacitou 3500 mAh. Po softwérovej stránke výrobca siahol po vlastnej nadstavbe Vivo Funtouch 2.0, ktorá je založená na staršom Androide 4.4.4, ale predpokladáme neskorší update na Android 5.0 Lollipop.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Tieto špecifikácie potešia nejedného fajnšmekra a Vivo môže tento rok ešte zamiešať karty v oblasti predaja phabletov. Na konečné špecifikácie si budeme musieť ešte počkať. Oficiálne predstavenie by sa malo konať v priebehu mája.

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú