Vivo Xplay 5S príde so 4K displejom, Snapdragonom 820 a 4 GB RAM!

banner-redmi-note2
Popri tých známejších spoločnostiach ako Xiaomi alebo OnePlus, nesmieme zabúdať ani na nesmierne kvalitného súpera v podobe spoločnosti Vivo, ktorá už dlhá roky zdatne konkuruje. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Veľmi známym modelom je Vivo Xplay 3S, ktorý zožal slávu aj mimo domovskej Číny. Výrobca má však na tento rok v rukáve poriadne eso. Nová vlajková loď Vivo Xplay 5S bude poriadne monštrum. Podľa renomovaných zdrojov by sme sa mali dočkať 6-palcového displeja s plnohodnotným 4K rozlíšením. Táto poriadna porcia pixelov si zaslúži aj veľmi výkonný procesor v podobe Snapdragonu 820 a 4 GB pamäte RAM. Nesmieme zabúdať ani na 64 GB interné úložisko už v základe a na veľkú 4000 mAh batériu. Ozajstným skvostom bude aj 21 MPx hlavný a 12 MPx selfie fotoaparát.

ViVo Xplay 3S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>vivo-x5-pro-3

Top model Vivo X5 Pro

Viaceré zdroje uvádzajú, že Vivo Xplay 5S by mohol byť predstavený už pred Vianocami a nám sa tak naskytne hneď niekoľko priamych konkurentov.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]