banner-vernee-apollo-liteVivo už o týždeň predstaví novinky X9 a X9 Plus, ktorých zaujímavosťou bude určite duálny selfie fotoaparát na prednej strane. Selfie nadšenci, ktorí sa už teraz tešia na predstavenie týchto smartfónov, si zatiaľ môžu pozrieť ukážkové fotografie, ktoré zverejnil samotný výrobca. 

Vďaka pokrokovému algoritmu sú fotografie zbavené šumu a disponujú jasnými, a prirodzenými farbami. Keďže sa jedná o duálny fotoaparát, očakávať môžeme aj nadpriemerný bokeh efekt. Ak ste ešte nepočuli o týchto smartfónoch, radi vám pripomenieme ich očakávanú hardvérovú výbavu. Spomínaný predný duálny fotoaparát bude tvoriť 20 MPx snímač Sony IMX376 a 8 MPx snímač pre snímanie hĺbky ostrosti.

TIP: Duálne selfie fotoaparáty a 6 GB RAM! Zlomok z výbavy Vivo X9 a X9 Plus

Základný model by mal ponúknuť 5,5-palcový displej, kým väčší model až 6-palcový panel. Chod telefónov bude mať na starosti procesor Snapdragon 653, pričom budú k dispozícii dve pamäťové verzie so 4 a 6 GB RAM pamäte. K predstaveniu dôjde už o týždeň, no Vivo nám poskytlo aj rendery smartfónov, ktoré nájdete nižšie.

vivo-x9-5

vivo-x9-3

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP