banner-mi-notebook-air-13Správy o nových smartfónoch od Vivo sa šíria internetom už nejaký ten čas a teraz nám výrobca prostredníctvom oficiálneho teaseru prezradil aj dátum predstavenia, ktorý je určený na 16. novembra. Hlavnou novinkou bude určite použitie duálneho selfie fotoaparátu!

Špecifikácie naznačujú, že sa bude jednať o výborne spracované konštrukcie z hliníka. Displej zariadení ponúkne ochranné sklo Gorilla Glass 5. Trendom v dnešnej dobe je zväčšovanie pomeru displeja k prednej strane a inak na tom nie je ani u spoločnosť Vivo. Rámiky okolo displejov X9-ky a X9 Plus by mali byť extrémne tenké. Spoločnosť bude držať prvenstvo po predstavení týchto zariadení. Ako prvá totiž vybavila prednú stranu nie jedným, ale hneď dvomi fotoaparátmi!

vivo-x9-front-dual-camera

Hlavný bude mať rozlíšenie 20 MPx a s ním bude kooperovať 8 MPx sekundárny snímač. Zadnú stranu obsadil fotoaparát s rozlíšením 16 MPx, no väčší zo súrodencov dostane dva takéto snímače, takže spolu bude X9 Plus vybavený neuveriteľnými štyrmi snímačmi fotoaparátu. Pri X9-ke spoločnosť umiestnila 5,5″ palcový displej s jemným FullHD rozlíšením. Druhý z dvojice, X9 Plus, dostane obrovský 6″ displej taktiež s FullHD rozlíšením, čím sa zaradí skôr medzi phablety.

vivo-x9-dual-front-imx376

Hovorí sa, že vo svojom vnútri by mohli zariadenia skrývať procesor Snapdragon 653, ktorý je výsadou zariadení strednej triedy. S týmto procesorom bude pracovať až 6 GB operačnej pamäte RAM. O hry v zariadeniach sa postará grafický akcelerátor Adreno 510. Do predstavenia tejto krásnej dvojice zostáva už len zopár dní, presnejšie by sa tak stať 16. novembra. Dovtedy by mohli ešte prísť nejaké doplňujúce informácie, no takisto sa ešte môže pár vecí zmeniť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP