Vivo X7 a X7 Plus budú predstavené 30. júna

banner-mi-band-2
Spoločnosť Vivo prezradila, že na konci prebiehajúceho mesiaca predstaví dve nové zariadenia. Konkrétne pôjde o modely Vivo X7 a Vivo X7 Plus.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!curved

Vivo prezentovalo aj pár reklamných fotiek smartfónu s niektorými špecifikáciami. Model Vivo X7 sa má zamerať na kvalitné selfie fotky a ponúknuť má až 16 MPx predný fotoaparát. Vpredu si nájde svoje miesto aj blesk.

VivoX7aX7Plus2

Čínsky výrobca tiež prezradil, že X7 dostane procesor Snapdragon 652, 4 GB RAM a 64 GB vnútorné úložisko. Dizajn novinky bude niesť veľmi podobné črty s predchádzajúcim modelom Vivo X6. Avšak, snímač odtlačkov bude tentoraz umiestnený v oválnom domovskom tlačidle. Ďalšie detaily by mali byť odhalené v prebiehajúcich dňoch. Očakáva sa napríklad 16 MPx zadná kamera, NFC, ale aj technológia rýchleho nabíjania.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]