Čínska spoločnosť Vivo predstavila nový smartfón s označením V7, ktorý je určený pre všetkých seflie maniakov.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Pre teba možno nezaujímavý telefón, no hlavne v ázijských krajinách si nájde svoju širokú klientelu.

Nezahanbí ho ani zvyšok výbavy

Okrem 24 MPx prednej kamery zaujme aj 5,7-palcový displej s rozlíšením 1440 x 720 pixelov a pomerom 18,5:9. Použitý je pritom kvalitný IPS panel. Zaujímavý je aj hybridný slot pre dve SIM karty a jednu microSD kartu.

Zadná strana pôsobí pomerne jednoducho a okrem loga výrobcu si tam našiel miesto aj snímač odtlačkov prstov a 16 MPx fotoaparát s clonou f/2.0. V tejto novinke je osadený procesor Snapdragon 450 s taktom 1,8 GHz. Plnohodnotný multitasking naopak dodá 4 GB pamäť RAM.

Veľkosť vnútorného úložiska má 32 GB a operačným systémom je upravený Android 7.1 Nougat. 3000 mAh batéria patrí síce k priemeru, avšak vzhľadom na nenáročný hardvér dokáže poskytnúť veľmi dobré výsledky.

Vivo V7

Vivo taktiež zachovalo 3,5 mm audio jack! Minulý týždeň sme informovali, že spoločnosť plánuje expandovať do Európy. Je teda možné, že sa táto novinka objaví aj u nás. Vivo nasadilo pre svoj nový model V7 cenovku 255 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Martin Lajčák
Volám sa Maťo a momentálne som študentom vysokej školy. Medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou. Môžeš ma sledovať aj na Instagrame - @matolajcak