Vitajte na prvom slovenskom webe o čínskych zariadeniach, FónyzČíny.sk!

Milí čitatelia, dnešným dňom oficiálne spúšťame náš nový a zároveň prvý web na Slovensku, ktorý sa venuje novinkám a recenziám zo sveta všetkých čínskych zariadení spätých s mobilnými technológiami. Na webe FónyzČíny.sk nájdete každodenné informácie o smartfónoch, tabletoch a iných zariadení z Číny. Okrem toho sa Vám budeme snažiť prinášať aj plnohodnotné recenzie tých najzaujímavejších čínskych smartfónov a tabletov. Na webe sme posledné týždne veľmi usilovne pracovali, aby sme Vám priniesli čo najkvalitnejší portál, ako po dizajnovej, tak aj po obsahovej stránke. Dúfame, že sa Vám náš nový portál bude páčiť a budete nás pravidelne navštevovať.

Ak máte nejaký nápad, ako nový portál vylepšiť, píšte na email [email protected]. Ak Vás web zaujal a chceli by ste sa pridať do nášho tímu, neváhajte a píšte na [email protected]!

Nezabudnite nás sledovať na sociálnych sieťach!

Redakcia FónyzČíny.sk

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]