Vitajte na prvom slovenskom webe o čínskych zariadeniach, FónyzČíny.sk!

Teraz čítate
Vitajte na prvom slovenskom webe o čínskych zariadeniach, FónyzČíny.sk!

Milí čitatelia, dnešným dňom oficiálne spúšťame náš nový a zároveň prvý web na Slovensku, ktorý sa venuje novinkám a recenziám zo sveta všetkých čínskych zariadení spätých s mobilnými technológiami. Na webe FónyzČíny.sk nájdete každodenné informácie o smartfónoch, tabletoch a iných zariadení z Číny. Okrem toho sa Vám budeme snažiť prinášať aj plnohodnotné recenzie tých najzaujímavejších čínskych smartfónov a tabletov. Na webe sme posledné týždne veľmi usilovne pracovali, aby sme Vám priniesli čo najkvalitnejší portál, ako po dizajnovej, tak aj po obsahovej stránke. Dúfame, že sa Vám náš nový portál bude páčiť a budete nás pravidelne navštevovať.

Ak máte nejaký nápad, ako nový portál vylepšiť, píšte na email kristian@fonyzciny.sk. Ak Vás web zaujal a chceli by ste sa pridať do nášho tímu, neváhajte a píšte na redakcia@fonyzciny.sk!

Nezabudnite nás sledovať na sociálnych sieťach!

Redakcia FónyzČíny.sk

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na kristian@fontech.sk