S prichádzajúcim termínom predstavenia iPhone 8 od Apple sa objavujú stále ďalšie informácie, ktoré nám približujú detaily tejto očakávanej novinky. Po mnohých uniknutých renderoch a konceptoch teraz prichádza detailné video, ktoré odhaľuje dizajn, ale aj rozmery toho modelu. 

Internetom sa už dlhé mesiace šíria správy či fotografie pripravovaného iPhone 8, no zdá sa, že len zopár z nich zachytávajú skutočnú podobu tohto kúsku. Najnovšie video však zobrazuje jeho presný dizajn, ktorý je založený na predchádzajúcich informáciách. Je tak pravdepodobné, že bude takto iPhone 8 vyzerať aj pri predstavení na jeseň tohto roka. Video zverejnil používateľ @OnLeaks, ktorý vo svete smartfónov patrí medzi najspoľahlivejšie zdroje, čo sa uniknutých informácií týka.


Nenechaj si ujsť
Podľa týchto produkčných fotografií iPhonu 8 nás čakajú najväčšie zmeny v dizajne doteraz

Môžeš sa sám presvedčiť, že tento videozáznam iba potvrdzuje doteraz známe návrhy dizajnu, ktorý si môžeš prezrieť do najmenších detailov. Za povšimnutie stojí aj to, že na zadnej strane sa nenachádza žiaden snímač odtlačkov prstov a predná stena je takmer úplne bez rámikov, čo znamená, že by sa tento hardvér predsa len mohol nachádzať v 5,8″ displeji. Je ale možné, že má Apple pripravenú aj alternatívnu verziu, ktorá obsahuje tento snímač na zadnej strane. Tá znova odhaľuje vertikálne uložený duálny fotoaparát a dokonca sú známe aj rozmery konštrukcie.

Podľa meraní posuvným meradlom má iPhone 8 na výšku 143,5 mm, na šírku 71 mm a jeho hrúbka činí 7,1 mm bez vystupujúceho fotoaparátu. Týmito rozmermi sa výročný smartfón od Apple zaradí niekde medzi iPhone 7 a jeho väčšiu verziu „Plus“. Bezrámikový displej, duálny fotoaparát či zabudovaný snímač odtlačkov prstov naznačujú, že táto novinka bude jedným z najrevolučnejších iPhonov spoločnosti. Ten by sa mohol stať vzorom pre ďalšie modely tohto výrobcu. Páči sa ti dizajn nového iPhone 8?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom