Trvalo to dlho, ale debut jednej z najočakávanejších komiksoviek Black Adam z dielne DCEU je na najlepšej ceste doraziť do kín. Novinka s Dwaynom „The Rock“ Johnsonom, ktorá driemala v predprodukčnej fáze viac než neuveriteľných 13 rokov, sa v rámci virtuálneho festivalu DC Fandome predstavila vôbec prvými ukážkami filmu.

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok s TOP zvukom?

Kúp si TV Philips Performance spolu so soundbarom alebo bezdrôtovým reproduktorom a po registrácii môžeš získať späť až 50 % ceny soundbaru alebo reproduktoru.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Black Adam rozpovie príbeh o návrate postavy otroka do smrteľného sveta po dlhom čase strávenom v magickom väzení. Podľa ukážok je jasné, že pôjde o poriadne divokú akčnú jazdu, čo prednedávnom potvrdila aj herecká ikona, ktorá chce na plátno priniesť jedného z najlepších a najzapamätateľnejších superhrdinov všetkých čias.

Black Adam, v hlavnej úlohe s wrestlingovou legendou, je spin-offom a pokračovaním filmu Shazam! z roku 2019. Dwayne „The Rock“ Johnson reprezentuje rolu antihrdinu a silnej komiksovej postavy s božskými schopnosťami, rovnajúcu sa samotnému Supermanovi.

Na rozdiel od neho však nemá až taký zmysel pre morálku. Adam sa narodil ako otrok s menom Teth-Adam v národe Kahndaq a jeho výraznou charakterovou črtou je silná odvaha a napriek svojim dobrým úmyslom je to neľútostný bojovník, ktorý bez mihnutia oka zničí každého, kto sa rozhodne kriviť spravodlivosť alebo sa mu postaví do cesty.

Okrem Adama sa vo filme predstaví aj plejáda niekoľkých obľúbených postáv zo spoločnosti Justice Society of America (JSA), čo robí z komiksovky povinnú účasť kina pre všetkých fanúšikov DC.

DC Comics

JSA je totiž viacgeneračný tím superhrdinov, ktorí boli predchodcami Justice League. JSA má v komiksoch obrovský zoznam hrdinov vrátane Adama, ale vo filme sa objaví iba niekoľko z nich. Okrem Dwayna Johnsona sa tak vo filme predstaví celý rad zaujímavých hercov od Pierca Brosnana a Quintessu Swindell až po Aldisa Hodgeho.

Režisérom chystanej novinky je Jaume Collet-Serra, ktorý spolupracoval s akčnou hviezdou aj pri dobrodružnom Jungle Cruise. Premiéra snímky je v súčasnej dobe naplánovaná na 29. júla 2022. Film mal do kín pôvode prísť už 22. decembra 2021, no od týchto plánov museli kvôli pandémii upustiť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú