Nové video odhaľuje, čo všetko sa nachádza vo vnútri smartfónu Vernee Apollo Lite

banner-ulefone-futureSpoločnosť Vernee sa snaží zákazníkov pritiahnuť novým videom, na ktorom detailne ukazuje komponenty použité v zariadení Vernee Apollo Lite. Poďme sa teda spoločne pozrieť na oficiálne rozobratie zariadenia, ktoré vyniká 10-jadrovým procesorom a fantastickou predajnou cenou.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Drvivá väčšina spotrebiteľov vie len veľmi málo o svojich elektronických zariadeniach, ku ktorým však prichádzajú do styku každý deň. Ak sa teda vyskytne nejaký závažnejší problém, väčšie percento z nás vyhľadá odbornú pomoc vo forme rôznych servisov. Stále však existuje aj taká skupina, ktorá si servis svojich zariadení robí výhradne sama. Týmto spôsobom sa dá ušetriť nemalá suma peňazí. Ľudia, ktorí sa zaraďujú do tejto skupiny, sú si plne vedomí, že na kvalitu zariadenia vplýva nielen to, čo vidíme z jeho vonkajšej strany, ale i to, čo sa nachádza vo vnútri. Presne pre túto skupinu používateľov je určené najnovšie video na oficiálnom YouTube kanáli spoločnosti Vernee.

Video ponúka detailný pohľad na všetky komponenty, ktoré sa nachádzajú v útrobách zariadenia, avšak nejde o návod na rozobratie smartfónu. Spoločnosť Vernee týmto videom chcela skôr ukázať kvalitu a prepracovanosť každej jednej súčiastky, ktorá je vložená do zariadenia. Skúsení priaznivci motta „urob si sám“ však rozhodne dobre vedia, čo so zariadením robiť, ak jedna zo súčiastok prestane fungovať podľa predstáv.

vernee-apollo-lite-testujeme-3

Netreba však zabúdať na to, že po takejto demontáži automaticky prichádzate o záruku. Vernee týmto videom teda ukázalo aj tým menej skúseným užívateľom to, čo sa nachádza pod vrchnou vrstvou hliníka. Podobná výučba spotrebiteľov rozhodne nie je na škodu a spoločnosť nám tak poskytla príležitosť, aby sme sa dozvedeli niečo nové. Na záver iba dodáme, že sa už onedlho môžete tešiť na našu detailnú recenziu tohto „sympaťáka“.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
25%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]