Video: Porovnanie MIUI 7 vs MIUI 6

Teraz čítate
Video: Porovnanie MIUI 7 vs MIUI 6

banner-oneplus2
Včerajšia konferencia spoločnosti Xiaomi priniesla novú aktualizáciu softvérovej nadstavby MIUI. Nové MIUI 7 sa môže pýšiť vítanými inováciami, ktoré určite mnohých potešia.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prvým smartfónom, ktorý disponuje MIUI 7 je novo predstavené Xiaomi Redmi Note 2. MIUI 7 stavia na najnovšom Androide 5.1 a spoločnosť uvádza, že sa jej podarilo zvýšiť celkový výkon o 30 % pri znížení energetickej náročnosti o 20 %. Dnes tu máme prvé oficiálne video, ktoré dokazuje, ako veľmi sa zmenila rýchlosť nového systému.

Nové MIUI 7 by malo byť dostupné už dnes na stiahnutie, zatiaľ iba pre obyvateľov Číny, no medzinárodná verzia by mala nasledovať v najbližších dňoch alebo týždňoch. Aktualizácia bola potvrdená takmer pre všetky modely spoločnosti.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.
 • silverbath

  Iba zmenili animácie za rýchlejšie, toť vsio čo toto video ukazuje. Ja
  ich mám už aj na Mi2S MIUIv6 5.7.31 ale nevadí. Novej týždennej
  aktualizácii, čiže ďalšej betaverzii ROMky dali namiesto MIUIv6 názov
  MIUIv7 a robia z toho neviem aké haló. Stable releasu MIUIv6 na Mi2S som
  sa doteraz nedočkal, ale hlavne, že už bude MIUIv7 beta. Keby radšej
  odstraňovali pretvrvávajúce bugy.