Netrvalo to dlho a na našom YouTube kanáli pribudlo ďalšie video, ktoré je tentoraz venované dvom najnovším smartfónom od spoločnosti OnePlus.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Konkrétne sme sa teda pozreli na modely OnePlus 3 a OnePlus 3T, ktoré sa ti na prvý pohľad môžu zdať rovnaké. Po prezretí nášho videa však sám zistíš, že sa medzi nimi zopár rozdielov predsa len nájde. Tieto rozdiely ale, našťastie, nepostihli rýchlosť, v ktorej obaja zabijaci vlajkových lodí doslova excelujú. Ambiciózny čínsky výrobca si jednoznačne zaslúži pochvalu za svižnosť samotného systému, rýchlosť nabíjania alebo reakčnú dobu skenera odtlačkov. Ako sa však hovorí, lepšie raz vidieť ako trikrát čítať, a preto ti už bez ďalších zbytočných slov odporúčame prezrieť spomínané video. Za každú reakciu, či už pozitívnu, alebo negatívnu ti budeme nesmierne vďační.

Nenechaj si ujsť
Niekoľko dní som testoval iPhone medzi Androidmi, ktorý nestojí veľa. Je perfektný!

Odoberaj FonTech videá

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
75%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]