[Video] Nový Ecoo E06 bude poháňaný procesorom MediaTek Helio P10

banner-xtouch
Procesor Mediatek Helio P10 bol oficiálne predstavený už nejaký ten piatok dozadu. Do prvých smartfónov by sa mohol dostať teoreticky ešte tento rok. Prvým zariadením by mohol byť nový top model Ecoo E06, ktorý sa objavil na prvom videu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Tento nový typ procesora, ktorý by rád zasadol na trón v strednej výkonnostnej triede, bude pravdepodobne používať aj pripravovaný top model Elephone P9000. Zahanbiť sa nechce nechať ani priamy konkurent v podobe Ecoo E06, ktorý sa objavil na prvom videu. Video obsahuje informácie hlavne o procesore, ktorý ponúkne takt tesne pod hodnotou 2 GHz a nový grafický akcelerátor Mali T860.

Hardvérové špecifikácie sa rozšírili aj v prípade Ecoo E06, ktorý bude disponovať FullHD displejom, 16 GB interným úložiskom a Androidom 5.1. Výrobca však prisľúbil, že hneď po vydaní smartfónu bude k dispozícii aktualizácia na najnovší Android 6.0 Marshmallow.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]