O dizajne pripravovaného phabletu Galaxy Note 8 už vďaka mnohým konceptom máme predstavu. Teraz sa na internete objavilo video s jeho maketou, ktorá je porovnaná s minuloročným Galaxy S7 Edge

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Vzhľad makety nás však veľmi neprekvapuje, keďže sa zhoduje s tým z konceptov. Zadná strana teda obsahuje vertikálne umiestnený duálny fotoaparát a duálny LED blesk pod ním. Mimochodom, Note 8-čka zrejme nakoniec nebude prvým smartfónom od Samsungu s duálnym fotoaparátom. Naznačujú to náčrty modelu C10, ktorý bude podľa informácií predstavený ešte pred Note 8-čkou. Je tiež dôležité poznamenať, že snímač odtlačkov sa nenachádza na zadnej strane a ani na prednej pod displejom. Jediným vysvetlením zatiaľ je, že by bol zabudovaný pod displejom. Tým pádom by sme sa konečne dočkali prvého smartfónu s takýmto typom snímača. Pôvodne to tak malo byť aj pri súčasnom Galaxy S8, no Samsung túto technológiu nestihol dostatočne vyvinúť.


zdroj fotografie: Twitter/Concept Creator

Nenechaj si ujsť
Duálny fotoaparát v Galaxy Note 8 príde s ešte lepším optickým zoomom, ako má iPhone 7 Plus či Huawei P10

Od Note 8-čky očakávame okrem bezpečných batérií a 6,3-palcového displeja rovnakú výkonovú výbavu, ako má Galaxy S8/S8+. Vo verzii pre USA teda bude pracovať Snapdragon 835 a pre zvyšok sveta Exynos 8895. Nesmieme zabudnúť ani na S Pen, ktoré je hlavným dôvodom kúpy Note 8-čky pre mnohých zákazníkov. Celé zariadenie má napájať 3700 mAh batéria. Predstavenie sa očakáva na podujatí IFA 2017, ktoré sa bude konať od 1. do 6. septembra v Berlíne.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
100%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.