Zatiaľ čo pred niekoľkými mesiacmi sme boli zaslepení výbuchmi phabletov Samsung Galaxy Note 7, v najnovšom prípade si výbuch pripíše na účet Apple. Na sociálnej sieti Twitter sa totiž objavilo video, v ktorom z najnovšej vlajkovej lodi Apple uniká dym.

Po tom, čo sme v minulom roku videli zopár prípadov výbuchu iPhonu 7, tentokrát zachvátili plamene väčší iPhone 7 Plus. Podľa používateľky bol kúpený v januári a už v minulosti trpel chybou, kvôli ktorej sa nedal zapnúť. Po navštívení Apple obchodu sa ale problém vyriešil a odvtedy jej iPhone fungoval normálne. Tento výbuch si teda jeho majiteľka nevie vysvetliť. Podľa jej slov sa tak stalo ráno a ani ho po nepoužívala.

Apple iPhone 7 Plus 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Neskôr zdieľala aj fotky už poškodeného iPhonu po tejto nešťastnej udalosti. Zariadenie bolo umiestnené v ochrannom kryte, ktorý sa, samozrejme, roztopil. Hovorca Apple nás ubezpečil, že sú v kontakte s majiteľkou zničeného iPhonu a prípad vyšetrujú. Gigant z Kalifornie však našťastie nečelí takému problému, akému čelil Samsung pred pár mesiacmi s Note 7-čkami.

Nenechaj si ujsť
iPhone 8 môže prísť s revolučnou selfie kamerou novej generácie

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom