[Video] Bluboo X500 premenované na Bluboo Xtouch

Teraz čítate
[Video] Bluboo X500 premenované na Bluboo Xtouch

Bluboo X500 mala byť novinka s výborným hardvérom a dokonalým dizajnom. Na tvrdeniach sa nič nemení, no novinka ponesie nový názov Bluboo Xtouch. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Na verejnosť sa dostalo aj prvé video, ktoré naznačuje dizajn nového prémiového zariadenia. Pri bližšom pohľade zistíme, že Bluboo Xtouch zdieľa svoje dizajnové črty s top modelom od Xiaomi, Mi Note. Spoločnosť zašla dokonca tak ďaleko s tvrdeniami, že Xtouch by mal byť najlepším smartfónom do 5 palcov. Konštrukčná stránka Bluboo Xtouch sa nesie v znamení zakriveného zadného panelu, ktorý je pokrytý odolným sklom.

Ďalšie informácie naznačujú prítomnosť snímača odtlačkov prstov. Kompletné špecifikácie by mali byť dostupné ešte tento mesiac.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.