banner-redmi-4
U nás v redakcii sa vianočných sviatkov naozaj nevieme dočkať. Konečne strávime čas s rodinami, oddýchneme si pri tradičných pochúťkach a vychutnáme si príjemnú atmosféru. Našu prácu zbožňujeme a ešte viac nás tešia spokojní čitatelia, pre ktorých to všetko robíme a neustále sa snažíme zdokonaliť v každom smere. 

Poznáme výhercov – 20.12.

Naša vianočná súťaž, ktorá by nebola možná bez skvelého e-shopu Smartzero.sk, je u konca. Systém úspešne vybral troch výhercov perfektných cien, z ktorých hlavnou je úplne nový Xiaomi Redmi 4 Pro smartfón s kompletnou SmartZero Protection© výbavou. Z nového smartfónu sa bude pod vianočným stromčekom tešiť Ivan Pataky, ktorému srdečne gratulujeme! Zľavové kupóny s hodnotou 10 € na nákup v e-shope Smartzero.sk získavajú Stanislav Osuský a Jakub Kováč. Výhercom ešte raz srdečne gratulujeme a tí, ktorí ste nevyhrali, nezúfajte, už o pár dní prídeme s ďalšou masívnou súťažou!

Pôvodný článok – 11.12.

Ako vďaku za vašu doterajšiu lojálnosť sme sa rozhodli spustiť parádnu vianočnú súťaž o najnovší smartfón Xiaomi Redmi 4 Pro v spolupráci so známym e-shopom SmartZero.sk. K smartfónu dostanete aj ochranný kryt, temperované sklo a špeciálne slnečné okuliare z limitovanej edície. Druhou a treťou cenou je 10 € kupón pri nákupe v e-shope nad 150 €. Celá súťaž bude trvať do 20. decembra a bude sa niesť v priateľskej atmosfére. Princíp je taktiež veľmi jednoduchý a nebude sa jednať o žiadne zložité hádanky alebo zdĺhavé vyhľadávanie informácií na internete. Všetko sme prispôsobili tomu, aby ste si súťaženie užili a pri férových podmienkach mal každý reálnu šancu na výhru. Garanciou je tiež to, že pri výhre určite obdržíte cenu do 24. decembra a novučičký smartfón si budete môcť položiť pod nádherne vyzdobený vianočný stromček.

sutaz-redmi-4-pro-foto1

Snažili sme vám teda Vianoce v roku 2016 zdokonaliť aj týmto spôsobom, no hovoríme to už niekoľkýkrát, tieto sviatky nie sú o hmotných veciach, ale o čase strávenom v kruhu najbližších. Všetkým zúčastneným prajeme veľa šťastia a práve táto súťaž je len akýmsi „predjedlom“ toho, čo nás čaká pri oslavách nášho druhého výročia. Ďakujeme, že spolu s nami tvoríte najväčší slovenský web o ázijských zariadeniach a pomáhate nám neustále rásť!

sutaz-redmi-4-pro-foto2

V prípade, že sa vám formulár nezobrazuje, vyplňte ho cez ->tento odkaz<-.

Vianočná súťaž s FónyzČíny.sk a SmartZero.sk

Pravidlá súťaže:

 • Organizátorom súťaže je web FónyzČíny.sk
 • Cenou v súťaži sú 1 x smartfón Xiaomi Redmi 4 Pro s temperovaným sklom a ochranným obalom, 2 x limitované SmartZero slnečné okuliare a 2 x 10 € kupón pri nákupe nad 150 € v e-shope. Ceny do súťaže venoval e-shop SmartZero.sk.
 • Do súťaže sa môžu zapojiť všetci čitatelia webu zo Slovenska, s výnimkou redaktorov webu FónyzČíny.sk a zamestnancov e-shopu SmartZero.sk
 • Platný a zaradený do žrebovania o hlavnú výhru je vyplnený on-line formulár
 • Vyplnenie on-line formulára je bezplatné.
 • Súťaž prebieha výhradne na stránke FónyzČíny.sk
 • Súťaž začína 11.12.2016 a on-line formulár s odpoveďou by mal súťažiaci odoslať najneskôr do 20:00 hodiny dňa 20.12.2016.
 • Žrebovanie víťaza sa uskutoční 20.12.2016 o 21:00. Výhercu súťažnej ankety budeme kontaktovať e-mailom a jeho meno uverejníme na stránke FónyzČíny.sk.
 • V prípade, ak sa výherca / výhercovia neozvú, výhra pripadne organizátorovi.
 • Cena nie je vymáhateľná súdnou cestou a nie je možné uplatňovať náhradné plnenie.
 • Účasťou v súťaži každý účastník súhlasí s jej pravidlami.
 • Organizátor si vyhradzuje právo na skrátenie, predĺženie alebo prerušenie súťaže alebo jej zrušenie v prípade nízkej účasti, ako aj na zmenu pravidiel súťaže. Akúkoľvek zmenu pravidiel súťaže alebo jej zrušenie Organizátor oznámi na web stránke FónyzČíny.sk a na facebookovej stránke FónyzČíny.sk.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP