Telekom spúšťa vianočnú akciu, počas ktorej môžu jeho zákazníci získať balíčky dát zadarmo. Ponuka je určená pre používateľov paušálov Happy a predplatených kariet Easy. Využiť ju môžu do konca roka.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Telekom ohlásil novú ponuku prostredníctvom tlačovej správy. Vianočná akcia začala už včera, teda 21. novembra a potrvá do 31. decembra 2017. Zákazníci využívajúci paušál Happy môžu získať 2 GB dát navyše po aktivovaní balíčka Vianočné dáta s 2000 MB dát pre svojich blízkych. Aktivácia prebieha priamo v aplikácii, kde ich používatelia môžu následne rozdať známym v sieti operátora a automaticky získajú rovnaký objem dát aj pre seba.

Balíček je môžné venovať jednému, ale aj viacerým používateľom a rozdeliť ho napríklad po 100 MB. Každý s Happy paušalom si môže Vianočné dáta bezplatne aktivovať do konca roka raz. Opakovane je možné rozdávať a získavať dáta z balíčku 1000 MB za 5,99 €.

Aj na predplatených kartách

Pre používateľov predplatených kariet Easy je systém trochu iný. Balík 2 GB dát pre blízkych a rovnaký objem pre seba získajú za dobitie kreditu vo výške aspoň 7 €. Systém prideľovania dát následne nefunguje cez aplikáciu, ale SMS. Do konca roka môžu používatelia Ease kariet získať balíček zdarma rovnako len raz.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
25%
Nepáči sa mi to
75%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]