Telekom spúšťa vianočnú akciu, počas ktorej môžu jeho zákazníci získať balíčky dát zadarmo. Ponuka je určená pre používateľov paušálov Happy a predplatených kariet Easy. Využiť ju môžu do konca roka.

Telekom ohlásil novú ponuku prostredníctvom tlačovej správy. Vianočná akcia začala už včera, teda 21. novembra a potrvá do 31. decembra 2017. Zákazníci využívajúci paušál Happy môžu získať 2 GB dát navyše po aktivovaní balíčka Vianočné dáta s 2000 MB dát pre svojich blízkych. Aktivácia prebieha priamo v aplikácii, kde ich používatelia môžu následne rozdať známym v sieti operátora a automaticky získajú rovnaký objem dát aj pre seba.

Zobraziť celú galériu (2)
Telekom SK / YouTube

Balíček je môžné venovať jednému, ale aj viacerým používateľom a rozdeliť ho napríklad po 100 MB. Každý s Happy paušalom si môže Vianočné dáta bezplatne aktivovať do konca roka raz. Opakovane je možné rozdávať a získavať dáta z balíčku 1000 MB za 5,99 €.

Aj na predplatených kartách

Pre používateľov predplatených kariet Easy je systém trochu iný. Balík 2 GB dát pre blízkych a rovnaký objem pre seba získajú za dobitie kreditu vo výške aspoň 7 €. Systém prideľovania dát následne nefunguje cez aplikáciu, ale SMS. Do konca roka môžu používatelia Ease kariet získať balíček zdarma rovnako len raz.

Pošli nám TIP na článokOperátori