Telekom spúšťa vianočnú akciu, počas ktorej môžu jeho zákazníci získať balíčky dát zadarmo. Ponuka je určená pre používateľov paušálov Happy a predplatených kariet Easy. Využiť ju môžu do konca roka.

Telekom ohlásil novú ponuku prostredníctvom tlačovej správy. Vianočná akcia začala už včera, teda 21. novembra a potrvá do 31. decembra 2017. Zákazníci využívajúci paušál Happy môžu získať 2 GB dát navyše po aktivovaní balíčka Vianočné dáta s 2000 MB dát pre svojich blízkych. Aktivácia prebieha priamo v aplikácii, kde ich používatelia môžu následne rozdať známym v sieti operátora a automaticky získajú rovnaký objem dát aj pre seba.

Zobraziť celú galériu (2)
Telekom SK / YouTube

Balíček je môžné venovať jednému, ale aj viacerým používateľom a rozdeliť ho napríklad po 100 MB. Každý s Happy paušalom si môže Vianočné dáta bezplatne aktivovať do konca roka raz. Opakovane je možné rozdávať a získavať dáta z balíčku 1000 MB za 5,99 €.

Aj na predplatených kartách

Pre používateľov predplatených kariet Easy je systém trochu iný. Balík 2 GB dát pre blízkych a rovnaký objem pre seba získajú za dobitie kreditu vo výške aspoň 7 €. Systém prideľovania dát následne nefunguje cez aplikáciu, ale SMS. Do konca roka môžu používatelia Ease kariet získať balíček zdarma rovnako len raz.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom