Si nenáročný používateľ, ktorý hľadá lacný, no spoľahlivý smartfón pre svoje dennodenné aktivity? Potom bude smartfón Vernee Thor E stvorený ako pre teba. Priamo z európskeho skladu ho teraz môžeš mať za skvelú cenu.

80-eurová pecka priamo v Európe

Vernee Thor E je lacný smartfón, ktorý je vhodný pre nenáročného používateľa. Nie je to však žiadna padavka a za veľmi malý peniaz poskytne solídny výkon a spoľahlivý smartfón pre všetky dennodenné aktivity. Priamo z európskeho skladu ho v bleskovom výpredaji teraz môžeš mať za skvelých 80 €, pričom za dopravu zaplatíš len 4,28 €. Na druhej strane sa však nemusíš báť žiadnych colných poplatkov.

Kúpiť Vernee Thor E s 5020 mAh batériou z EU skladu za 80 €
Bezpečný nákup cez Fontech Shop

Solídny výkon v klasickom prevedení

Vernee Thor E prichádza v klasickom prevedení, čo znamená, že je vhodný pre nenáročných používateľov, prípadne poteší tých, ktorí nemajú v láske aktuálny trend zmenšovania rámikov. Dominantou smartfónu je tak 5“ displej s HD rozlíšením. V útrobách sa skrýva osemjadrový procesor MediaTek MTK6753 s taktom 1,3 GHz, ktorý podporí grafický procesor Mali-T720. Multitasking s prehľadom zvládne 3 GB operačná pamäť RAM. Smartfón poháňa operačný systém Android 7.0 s podporou medzinárodných jazykov vrátane SK a CZ jazyka.

Plná podpora slovenských LTE sietí a veľká batéria

Na zadnej strane sa vyníma 8 MPx fotoaparát, ktorý ponúkne softvérové vylepšenie na 13 MPx a autofokus. Predný fotoaparát ponúkne 2 MPx, ktorý podobne umožňuje softvérové vylepšenie na 5 MPx. Zhotovené fotografie si môžeš uložiť na 16 GB vnútorné úložisko, ktoré je možné rozšíriť pomocou MicroSD karty do kapacity 128 GB. Poteší aj Dual SIM podpora, no hlavne plná podpora slovenských LTE sietí. Dlhú výdrž smartfónu zabezpečí masívna 5020 mAh batéria, ktorá je v tejto cenovej kategórii nezvyčajná.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom