banner-mi4s
Ak by ste sa nás spýtali pred 3 týždňami, čo si myslíme o spoločnosti Vernee, hneď by sme vám povedali, že sa jedná opäť o takého výrobcu, ktorého čaká rýchly koniec a nedokáže konkurovať na súčasnom trhu čínskych smartfónov. Opak je však pravdou a nováčik na poli smartfónov sa rozbieha vo veľkom štýle.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vlajková loď Vernee Apollo sa pyšní 6 GB RAM pamäťou a jedná sa tak o druhý smartfón s takto veľkou operačnou pamäťou RAM. Krásne celokovové prevedenie, procesor Helio X20 a samozrejme cena 358 € robia z tejto novinky zaujímavého adepta na kúpu. V zapätí Vernee prekvapilo verejnosť spoluprácou so známou celosvetovou taxislužbou Uber, ktorá od leta pôsobí aj u nás. Partnerstvo týchto dvoch spoločností prinieslo mid-range smartfón Uber Thor, ktorý sa taktiež snaží o veľký počin vo svojej kategórii. Ihneď pri prvom pohľade nás očarí krásny vzhľad s 2.5D zahnutím a zaoblenou zadnou stranou.

vernee-thor-oficialne-fotky (16)
Vpredu sa nachádza 5-palcový HD displej, ktorý je stále postačujúci na takúto uhlopriečku. Vo vnútri pracuje starší procesor MediaTek MT6753, 3 GB RAM a 16 GB úložisko s podporou dodatočného rozšírenia. 2800 mAh batéria zaručí výdrž na úrovni jedného dňa v plnej prevádzke a následné nabíjanie je možné aj technológiou rýchleho nabíjania s výstupmi 5V/2A. Vernee Thor taktiež ponúkne najnovší Android 6.0 Marshmallow bez dodatočnej nadstavby a aj tento fakt dopomôže k výborným vlastnostiam. Vzadu potom nájdeme kvalitný 13 MPx hlavný fotoaparát a na prednej strane je k dispozícii 5 MPx selfie fotoaparát. Čerešničkou na torte je podpora všetkých LTE frekvencií a možnosť DualSIM funkcionality.

vernee-thor-oficialne-fotky (8)
Novinkou je aj mierne pozmenená koncová cena, ktorá ma začínať na čiastke 105 € (z pôvodných 116 €). Ak ste však už niekedy využili služby Uberu, cena bude ešte o niečo nižšia, presnejšie je to 88 €. Detaily okolo tejto akcii budú zverejnené na oficiálnej stránke a na oficiálnom fóre spoločnosti v najbližších dňoch. Veríme, že spoločnosť Vernee to tento rok dotiahne naozaj ďaleko a je tu veľmi veľká pravdepodobnosť, že nováčik spojí sily s ďalšími gigantami celosvetového merítka.

vernee-thor-oficialne-fotky (11)

Zdroj: Vernee

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP