Vernee Mars ukazuje svoj luxusný vzhľad na prvých reálnych fotografiách

banner-le2Vernee začal na svojich konkurentov „tasiť zbrane“ len začiatkom tohto roka a už má na konte dva parádne smartfóny v rozličných výkonnostných kategóriách. Segment vlajkových lodí je jednoznačne ten najlákavejší a práve tam cieli pripravovaný model Mars.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť nám už zatiaľ stihla predstaviť niektoré z hardvérových špecifikácií, ktoré vyzerajú veľmi sľubne. Nepochybne veľkou doménou smartfónu bude vzhľad tvorený hliníkom v unibody prevedení. Predná strana ponúkne po obvode 2.5D zahnutie a zatiaľ neznámu uhlopriečku displeja. Luxusne pôsobia aj tenké rámiky, ktoré veľmi zreteľne vidno na prvých reálnych fotografiách. Práve tie ďalej ukazujú aj pomerne tenký profil celého smartfónu a 3.5 mm audio jack na vrchnej strane.

TIP: MediaTek Helio P20 a 6 GB RAM! Budúcej vlajkovej lodi od Vernee sa dočkáme v novembri

Zopakujme si aj špecifikácie, ktoré sme sa prednedávnom dozvedeli. Hrubý výkon Vernee Mars prinesie nový procesor MediaTek Helio P20, ktorému nahrá do tandemu 6 GB RAM pamäť a grafický akcelerátor Mali-T880 s pracovnou frekvenciou 900 MHz. Ako to už u Vernee býva zvykom, nepochybujeme o nastavení veľmi nízkej ceny, ktorá má prilákať množstvo potencionálnych zákazníkov. Oficiálne predstavenie sa očakáva niekedy v priebehu novembra.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie informácie zo sveta technológií

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Novinky