Vernee Mars príde s podobným dizajnovým riešením antén ako Meizu Pro 6

banner-pro-6Meizu Pro 6 prišiel s novým dizajnovým prevedením antén, ktoré je veľmi elegantne vyriešené a nebije až tak do očí ako to, ktoré bolo doteraz zaužívané. S podobným riešením by mal prísť aj iPhone 7, no ešte predtým ho použije aj spoločnosť Vernee.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V poslednom čase sa dosť upriamuje pozornosť na nadchádzajúcu vlajkovú loď čoraz populárnejšieho výrobcu Vernee. Model Mars, ktorý na trh dorazí v novembri, sa už stihol ukázať na zopár fotografiách. Dnes spoločnosť zverejnila fotografie zadnej strany zariadenia a napriek tomu, že smartfón bude predstavený až o viac ako dva mesiace, dizajn už teraz poznáme takmer kompletne. Okrem nádherného kovového prevedenia nás upúta aj riešenie antén, ktoré je podobné tomu z Meizu Pro 6 alebo najnovšieho modelu MX6.

MEIZU PRO 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

vernee mars arc band design-1

Zároveň máme vďaka fotografiám potvrdené jedno farebné prevedenie, a to strieborné so šedými oblúkmi pre antény. Zo starších únikov sme sa dozvedeli o 2.5D zahnutí na prednej strane a o procesore MediaTek Helio P20, ktorému bude sekundovať 6 GB operačná pamäť RAM. Ak sa v novembrovom predstavení dočkáme aj nízkej ceny, môže sa jednať o zaujímavú vlajkovú loď tohto čínskeho nováčika.

TIP: Vernee Mars ukazuje svoj luxusný vzhľad na prvých reálnych fotografiách

Riešenie antén na Meizu Pro 6

Riešenie antén na Meizu Pro 6

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
25%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.