banner-vernee-apollo-liteVäčšinou, keď Google vydá novú verziu svojho operačného systému, ako prvú ju získavajú zariadenia s procesormi od Qualcommu. Android 7.0 bol predstavený a vydaný pre prvé zariadenia (Nexusy a Pixely) už pred niekoľkými mesiacmi a výrobcovia, ako Huawei, Motorola alebo Sony sľubujú dostupnosť aktualizácie už v najbližšej dobe.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nie je však zvykom, že nový Android dostávajú medzi prvými aj čínske smartfóny. Vernee Mars predstavený v máji tohto roka je našťastie výnimkou a výrobca sa ho rozhodol aktualizovať celkom rýchlo. Aktualizácia na Android 7.0 Nougat pre Vernee Mars bude totiž uvoľnená už zajtra, 6. decembra.

VERNEE Apollo Lite môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

vernee-mars-android-7-0

TIP: Najlepšie vlastnosti Vernee Mars. Dokážu vás presvedčiť o kúpe?

Tento smartfón sa zároveň stane prvým s 8-jadrovým procesorom Helio P10, ktorý dostane Android 7.0. Jeho ďalšia výbava zahŕňa 5,5-palcový FullHD displej, 4 GB operačnú pamäť RAM, 32 GB úložisko, 13 MPx hlavný fotoaparát a 3000 mAh batériu s podporou rýchleho nabíjania. V prípade, že vlastníte Vernee Mars, budeme radi, ak sa s nami a aj ostatnými čitateľmi podelíte o pocity z aktualizácie.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.