Vernee Apollo príde s aktualizovaným MediaTek Helio X25 procesorom

banner-redmi3pro
Všetci priaznivci čínskych smartfónov netrpezlivo očakávajú príchod vlajkovej lode spoločnosti Vernee, ktorý má ponúknuť až 6 GB operačnej pamäte. Táto mladá spoločnosť pred pár týždňami prezradila, že ich najlepší model bude disponovať čipsetom Helio X20 od spoločnosti MediaTek. Teraz sa však ukázalo, že v zariadení bude použitá novšia verzia tohto procesoru, a to Helio X25.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Je všeobecne známe, že ani samotná spoločnosť MediaTek nebola spokojná s výsledkami X20-tky. Vďaka tomu predstavila jeho pretaktovanú verziu, ktorá dostala nový názov, Helio X25. V spoločnosti Vernee si taktiež uvedomili, že pre ich nadchádzajúcu vlajkovú loď bude vhodnejšie použiť práve tento čipset. Ostatné špecifikácie, ktoré predtým spoločnosť odhalila, by sa meniť nemali. Smartfón tak ponúkne 6 GB RAM, 128 GB interného úložiska a 5,5 palcový displej s 2K rozlíšením, ktorý bude navyše citlivý na tlak. Fotografovanie zabezpečí snímač IMX230 od spoločnosti Sony s rozlíšením 21 MPx. Ďalej by sme sa mali dočkať kovovej unibody konštrukcie a čoraz populárnejšieho USB typu C.

vernee-apollo-cena

Predstavenie smartfónu sa očakáva v mesiaci júl. To sa však nedá tvrdiť o odľahčenej verzii tohto čínskeho zariadenia, Vernee Apollo Lite, ktorá má byť predstavená o mesiac skôr. Spoločnosť sa zo všetkých síl snaží upútať prípadných zákazníkov a tak zavesila na Youtube video, v ktorom bližšie ukazuje jeho ladné krivky. Video si môžete pozrieť nižšie.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
67%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]