Predstavenie Vernee Apollo Lite odložené na jún, fotoaparát dodá Samsung

banner-redmi3pro
Vlajková loď mladého výrobcu Vernee, Vernee Apollo, prekvapila najmä kombináciou toho najlepšieho hardvéru a veľmi priaznivou cenou. Avšak pre tých, ktorí nepotrebujú až tak vybavený smartfón a prednosť dávajú radšej cene, výrobca pripravuje odľahčenú verziu svojej vlajkovej lode – Vernee Apollo Lite.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

O tomto smartfóne už síce máme celkom slušnú predstavu, no výrobca teraz odhaľuje aj podrobnosti o fotoaparáte, ktorý v ňom bude použitý. Zo starších informácií už vieme, že sa bude jednať o 16 MPx snímač, no konkrétne to bude Samsung S5K3P3, ktorý tu bude s podporou RGB a PDAF (phase-detection autofocus). Snímač ďalej ponúkne výbornú veľkosť pixelov, ktorá bude len  1.0μm a celková hrúbka senzoru bude pritom 5 mm. Technológia ISOCELL by mala zaručiť vynikajúce podanie farieb a pomôcť aj snímkam pri slabšom osvetlení.

vernee-apollo-lite-fotak2

Z ostatných špecifikácií zatiaľ poznáme 5.5-palcový FullHD Sharp IGZO displej, 10-jadrový čipset MediaTek Helio X20, 4 GB RAM, 32 GB úložisko, 3180 mAh batériu a nedávny únik tiež potvrdil technológiu rýchleho nabíjania Pump Express 3.0. Posledné známe informácie hovoria o Androide 6.0, 5 MPx prednom fotoaparáte, prítomnosti populárneho USB Type-C, hybridného SIM slotu, kompasu a gyroskopu. Spustenie predaja malo pôvodne prebehnúť už tento mesiac, no výrobca ho nakoniec preložil na jún. Cena bola stanovená na 175 €.

Zdroj: Vernee

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.