Vernee Apollo Lite príde s 3180 mAh batériou s podporou Pump Express 3.0

Teraz čítate
Vernee Apollo Lite príde s 3180 mAh batériou s podporou Pump Express 3.0

banner-redmi3pro
S predstavením vlajkovej lode nezaháľala ani nová spoločnosť Vernee. Pred pár týždňami predstavila model Vernee Apollo so 6 GB RAM a procesorom Helio X20. Menej výkonná, no o to dostupnejšia „Lite“ verzia tohto smartfónu na seba nenechala dlho čakať a dnes spoločnosť potvrdila ďalšie špecifikácie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najväčším problém sveta dnešných smartfón je pravdepodobne výdrž batérie. Aktívny používateľ sa každodennému nabíjaniu svojho inteligentného zariadenia nevyhne. Veľa výrobcov nechce prísť o elegantný štíhly dizajn smartfónu, preto, samozrejme, volí nižšiu kapacitu batérie. Jedným z možných spôsobov ako tieto sily aspoň čiastočne vyvážiť, je použiť špeciálne technológie rýchleho nabíjania. S podobnou technológiou prišla aj spoločnosť Vernee, ktorá by vo svojom novom zariadení mala použiť MediaTek Pump Express 3.0 technológiu. Výrobca garantuje dobitie 3180 mAh batérie z 0% na 70% za neuveriteľných 30 minút.

vernee-apollo-lite
O smartfóne zatiaľ vieme, že by ho mal poháňať procesor Helio X20, ktorému bude sekundovať 4 GB RAM. Interné úložisko by malo mať veľkosť 32 GB. Špecifikácie dopĺňa dvojica fotoaparátov 16 MPx / 5 MPx. Operačným systémom bude podľa všetkého Android vo verzii 6.0. Spustenie predaja je naplánované na budúci mesiac, teda máj, no oficiálna dostupnosť na Slovensku nie je známa. Cena bola stanovená na 175 €.

vernee-apollo-lite

Zdroj: Vernee

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Bendik
Som študentom vysokej školy, ktorý sa zaujíma o nové technológie, rád skúma, zisťuje, porovnáva a kriticky myslí. Členom redakcie som s väčšími prestávkami od januára 2016.
  • duso

    vychadza tolko fonov, ze sa neviem pre ktory rozhodnut :) zaujimalo by ma, ci ma OTG.. ak by niekto na to niekde narazil. ja neviem po anglicky, tak.. dik